Yardım Mi Band 3 whatsapp mesajları göstermiyor

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Mi band 3 ümde önceden whatsapp mesajlarımı görürdüm vs. Şu an sadece aramalar ve smsler gözüküyor

MiFit 3.5.5.1 versiyon
Mi band 3 v2.0.0.4
Gadgetbridge 0.31.3

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.

çilekeş

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Redmi Note
Konular
87
Mi band 3 ümde önceden whatsapp mesajlarımı görürdüm vs. Şu an sadece aramalar ve smsler gözüküyor

MiFit 3.5.5.1 versiyon
Mi band 3 v2.0.0.4
Gadgetbridge 0.31.3

Çözüm önerilerinizi bekliyorum.
Bildirim izinlerinin tam olduğundan emin olun ve kullandığınız mi fit çok eski ve modlu sürüm, resmi mi fite dönüp resmi yazılım kullanmanız tavsiye edilir, daha stabildir.

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Bildirim izinlerinin tam olduğundan emin olun ve kullandığınız mi fit çok eski ve modlu sürüm, resmi mi fite dönüp resmi yazılım kullanmanız tavsiye edilir, daha stabildir.
Hocam şimdi güncelledim fakat yine bildirim gelmiyor whatsapptan, ilginç bir şekilde önceden sessize alıyordu aramaları şu an meşgule atıyor bu güzel bir şey ama whatsappı çözemedim bir türlü

Tortue

Software Developer.
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ayhan
Cihazım
Xiaomi 11 5G
Meslek
Full Stack Dev.
Konular
134
Instagram, Twitter vesaire uygulamalardan bildirim geliyor mu? Bildirim ayarlarını ve rahatsız etme ayarını kontrol ediniz.

gorkemgulgun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi8
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Instagram, Twitter vesaire uygulamalardan bildirim geliyor mu? Bildirim ayarlarını ve rahatsız etme ayarını kontrol ediniz.
Sanırım sorunu çözdüm boşluğuma geldi kusura bakmayın uygulamaları bildirime eklememişimIdea~~

Üst Alt