Yardım Mi band 3 tepki vermiyor!

Kayhan76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuddusi
Cihazım
Mı 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
10.0.1.0
Telefon Modeli
Mi 6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhabalar, yaklaşık 2 hafta önce mi band 3 aldım fakat son 1 haftadır bazen saate dokununca tepki vermiyor ilk başta şarjı bitti sandım fakat eve gelip şarja takınca ekran geldi direk ve bir miktar daha şarjı vardı. Bu durum giderek arttı saate bakacam dokunuyorum saat tepki vermiyor, 20 dk sonra dokunuyorum var 2 dk sonra yine yok çok sıkıcı bir hal aldı. Bu gün öğleden sonra tamamen gitti. Eve getirip şarja taktım ekran geldi. Ha bide ekran gelince ya eşleşme ekranı geliyor yada normal sayfa, eşleşme ekranı geldiği zaman mi fit e girip eslesmeyi kaldırıp yeniden eşleşmem gerekiyor herşey sifirlaniyor. Ne yapmalıyım ?

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Eğer çözüm bulamazsan aldığın yerle iletişme geçebilirsin.

Oyla:

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Maalesef geçti, 17 gün oldu

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Garantisi varsa garantiye verin. Eğer sattıcı doğrudan Hepsiburada ise isterseniz doğrudan hepsiburada'ya yollayın onlar sizin adınıza servise iletirler.

Oyla:

Kayhan76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuddusi
Cihazım
Mı 6
Konular
1
Garantisi varsa garantiye verin. Eğer sattıcı doğrudan Hepsiburada ise isterseniz doğrudan hepsiburada'ya yollayın onlar sizin adınıza servise iletirler.
Teşekkür ederim bi deneyeceğim. O kadar forum gezdim kimse ye olmamış anlaşılan benimki gibi Elektrik cihazlardan yana çok büyük bir talihsizligim var

Oyla:

AzizKöpürcük

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
2
Teşekkür ederim bi deneyeceğim. O kadar forum gezdim kimse ye olmamış anlaşılan benimki gibi Elektrik cihazlardan yana çok büyük bir talihsizligim var

Eğer ürünün servise giriş günü itibariyle servis 20 iş günü içerisinde sorunu çözemezse ürünü iade veya değişim hakkınız bulunuyor.
Bunun haricinde ürün aynı sorundan kaynaklı 3 kere servise gider ise yine iade veya değişim hakkınız var.
Ayrıca kargo ücreti vermeyin servis için, isterlerse ürünü doğrudan hepsiburadan'dan aldıysanız hepsiburadayla temasa geçin onlar alıp yollarlar servise ücretsiz şekilde dediğim gibi, bazı çakal servisler para alıyorlar kargodan.

Tabii bu durumlar "kullanıcı hatası olmayan" senaryolarda oluyor Idea~~

Oyla:

Kayhan76

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kuddusi
Cihazım
Mı 6
Konular
1
Eğer ürünün servise giriş günü itibariyle servis 20 iş günü içerisinde sorunu çözemezse ürünü iade veya değişim hakkınız bulunuyor.
Bunun haricinde ürün aynı sorundan kaynaklı 3 kere servise gider ise yine iade veya değişim hakkınız var.
Ayrıca kargo ücreti vermeyin servis için, isterlerse ürünü doğrudan hepsiburadan'dan aldıysanız hepsiburadayla temasa geçin onlar alıp yollarlar servise ücretsiz şekilde dediğim gibi, bazı çakal servisler para alıyorlar kargodan.

Tabii bu durumlar "kullanıcı hatası olmayan" senaryolarda oluyor Idea~~
Bu tip servislere göre herşey kullanıcı hatası olduğu için güvenemiyorum açıkçası. Yinede Hepsiburada ile iletişime geçmeyi deneyeceğim.

Oyla:
Üst Alt