Yardım Mi band 3 nfc

menes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet enes
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Hocalarım herkese teker teker cevap vermek isterdim fakat fazla vaktim yok şuanda onun için genel olarak yazıyorum daha sonrasında sorularınız olursa onlarada dönmeye çalışacağım

burada herşey yazıyor sizlerin indirmesi gereken tüm dosyaları ise:
-
-
-
-

Not: .fw dosyasını normal dosya yöneticisi ile açamazsınız onun için ile açabilirsiniz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kusura bakmayın siz de yazmışsınız görmemişim. Bu arada galiba sizinki eski sürüm

Bu şekilde yaptığın zaman 1. garanti dışı olur ürün. 2.si her güncelleme geldiğinde tekrar tr dosyasının bulup aynı uygulamayı yapmak gerekiyor.
çok araştırdım arkadaşlar ama en iyi çözüm iade etmek olarak düşünüyorum. global versiyonu varmış onu almak lazım. hb.com mesaj attım stok sıkıntısı nedeniyle yanlış ürün gönderilmiş olabilir bla bla dediler ...

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
Bu şekilde yaptığın zaman 1. garanti dışı olur ürün. 2.si her güncelleme geldiğinde tekrar tr dosyasının bulup aynı uygulamayı yapmak gerekiyor.
çok araştırdım arkadaşlar ama en iyi çözüm iade etmek olarak düşünüyorum. global versiyonu varmış onu almak lazım. hb.com mesaj attım stok sıkıntısı nedeniyle yanlış ürün gönderilmiş olabilir bla bla dediler ...
Mi band 3' ü yaklaşık 7 aydır kullanıyorum sadece 1 kere bu şekilde Türkçe'ye çevirdim ve cihazın herhangi bir şekilde garantiye ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum ama tabiki sizin tercihiniz sizin kararınız.

menes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet enes
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Mi band 3' ü yaklaşık 7 aydır kullanıyorum sadece 1 kere bu şekilde Türkçe'ye çevirdim ve cihazın herhangi bir şekilde garantiye ihtiyacı olduğunu zannetmiyorum ama tabiki sizin tercihiniz sizin kararınız.

Doğru söylüyorsunuz fakat sizin aldığınız zaman hiç bir sürümde orjinal tr dil desteği yoktu. Teknolojik ürün belli olmaz garantiye o kadar para veriyoruz. Aliexpres den alırım dediğiniz gibi yaparım daha iyi.

Xiaomi Mi Band 3 Akıllı Bileklik (Türkçe - Global Versiyon)
Bu adreste tr dil desteğini sordum NFC modeline tr dil desteği gelmeyeceğini söylediler...

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4
Doğru söylüyorsunuz fakat sizin aldığınız zaman hiç bir sürümde orjinal tr dil desteği yoktu. Teknolojik ürün belli olmaz garantiye o kadar para veriyoruz. Aliexpres den alırım dediğiniz gibi yaparım daha iyi.

Bu adreste tr dil desteğini sordum NFC modeline tr dil desteği gelmeyeceğini söylediler...
Hocam NFC sürümü hiç almadım fakat yeni versiyon olan dahil toplamda 4 defa aldım, benim amacım yardımda bulunmaktı ve gerektiği şekilde yardımda bulunduğumu da düşünüyorum. Cihaz sizin, karar sizin. Kolay gelsin.

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7

Oyle birsey olacagini sanmiyorum nfc satmadiklari icin oyle demislerdir.

morbaga

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
6
Cihazım
Redmi note 4
Konular
0
Bende aldim nfc modeli Çince cikti geri iade etmeten baska sansizm yok sanırım

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
Bende aldim nfc modeli Çince cikti geri iade etmeten baska sansizm yok sanırım
Ben acikcasi boyle kullaniyorum dayanilmayacak kadar degil. Nfc modeli yeni daha biraz daha beklemekte fayda var guncelleme gelecektir.

tolgakaan41

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tolga kaan
Cihazım
s5
Konular
0
hepsiburadadan dönüş aldım . depo sorunu nedeniyle yanlış ürün gönderilmiş olabilir . ücretsiz kargoyla ya para iadesi ya da yenisiyle değiştirileceğini söylediler

Ragido

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ragido
Cihazım
Mi Band 3
Konular
1
Ben de dun aldim, 4 saat ugrastim ama bunu takip ederek inglizceye cevirdim.

menes

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet enes
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Arkadaşlar ben iade ettim. Hepsi burada para iadesi yaptı bugün itibariyle.

Üst Alt