Yardım Mi band 3 nasıl tamir edebilirim?

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5
Şarj için süre tutmadım hiç ama 2 saate yaklaşıyor. Zaten 25 günden önce etmeye gerek kalmıyor. Telefon iu 1 kere ettiğim şarj amperiyle mi band i 1 seneden fazla şarj ediyorum :)

umutizgi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9T 128GB
Meslek
E-Ticaret Yönetimi
Konular
86
Yerinde olsam atardım çöpe...

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Mi band 2 yi 1 yıl kullanıp mi band 3 e geçmiş biri olarak kayışta yapılan sertlik artışını mantıklı görüyorum, zorlamadan herşeyin bir kolaylıkla çıkarma yöntemi olduğunu düşünüyorum. Mi band 2 nin orjinal kayışında bulunan plastik bölüm zamanla işlevini kaybedip görevini yapmamaya başlıyor ve iç aksamı sürekli çıkıyordu böyle yapılması gerekliydi.
Bir de kayışımı nasıl çıkardığıma dair bir video çektim bakarak fikir edinebilirsiniz.

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5
Te
Mi band 2 yi 1 yıl kullanıp mi band 3 e geçmiş biri olarak kayışta yapılan sertlik artışını mantıklı görüyorum, zorlamadan herşeyin bir kolaylıkla çıkarma yöntemi olduğunu düşünüyorum. Mi band 2 nin orjinal kayışında bulunan plastik bölüm zamanla işlevini kaybedip görevini yapmamaya başlıyor ve iç aksamı sürekli çıkıyordu böyle yapılması gerekliydi.
Bir de kayışımı nasıl çıkardığıma dair bir video çektim bakarak fikir edinebilirsiniz.

Teşekkür ederim

anll23

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Mi 9T / K20
Konular
5

Ayrıca kullandığım kayış orjinali değil, Aliexpress ten aldığım olduğundan böyle kolay çıkmıyor, ilk takarken dw çok zorlamıştı, bende böyle denemiştim yaklaşık 5 dakika kadar.

Üst Alt