Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Arkadaşlar ben bu rom,firmware vs olaylarını hiç bilmiyorum.

Bu linkteki 2. cihaz olan global versiyonu alsam, sıkıntısız ve türkçe karakterler dahil tamamen türkçe olarak kullanabilir miyim?
Kendin firmware yüklemesi yapmadan Türkçe kullanman mümkün değil. Global versiyon da ilk aldığında ingilizce olur, sonra mi fit e eşleştirdiğinde direk çince olacak. Yapabileceğin en kolay yöntem telefonunu ingilizce olarak kullanırsan saat de İngilizce olur. Tek eksiği ş, ğ gibi türkçe karakterler olur.

Xperia Z3

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Kendin firmware yüklemesi yapmadan Türkçe kullanman mümkün değil. Global versiyon da ilk aldığında ingilizce olur, sonra mi fit e eşleştirdiğinde direk çince olacak. Yapabileceğin en kolay yöntem telefonunu ingilizce olarak kullanırsan saat de İngilizce olur. Tek eksiği ş, ğ gibi türkçe karakterler olur.

Xperia Z3
Peki bu konudaki anlatılanları yapsam dediğim şekilde türkçe olur mu?

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Peki bu konudaki anlatılanları yapsam dediğim şekilde türkçe olur mu?
Olur tabiki. En ufak bir detayı bile atlamadan adımları takip et. Mi fit 3.4.6 ile firmware 1.5.0.2 kullan. Eski versiyonları kullanma.

Xperia Z3

Camiryo

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet
Cihazım
g2
Konular
0
Olur tabiki. En ufak bir detayı bile atlamadan adımları takip et. Mi fit 3.4.6 ile firmware 1.5.0.2 kullan. Eski versiyonları kullanma.

Xperia Z3
Tamam hocam sağolun. Geçiyorum o zaman siparişi şimdi.Geldiğinde direk bu sayfadayım :)

Mkbrs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mk
Cihazım
Mi5
Konular
1
Türkçe kullanmak için mi fit 3.4.6 yı Google playden mi yüklemeli yoksa mod lu sürümümü yüklemeli. Mi fit i Google playden indirip Türkçe fw atsak Türkçe kullanabilir miyiz?

neurotoxin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
alp
Cihazım
mi band
Konular
0
Türkçe kullanmak için mi fit 3.4.6 yı Google playden mi yüklemeli yoksa mod lu sürümümü yüklemeli. Mi fit i Google playden indirip Türkçe fw atsak Türkçe kullanabilir miyiz?
Play store dan yüklersen arayan ismini göstermez. Onun dışında Sorun yok. Telefon dilini ing yaparsan o da görünür. Tavsiyem, play store ayarlarından otomatik güncellemeyi kapat. Yeni versiyon çıkınca tekrar çince olur yoksa.

Xperia Z3

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Benim elime bileklik bugün geçti gelmeden önce bütün türkçe firmware gadgetbridge gibi uygulamaları yükledim tek gereken bileklik geldiğinde kurmaktı ve bugün geldi kurdum türkçe olmayan tek yer hava durumunun altında temiz yerine clear yazıyor tek ingilizce kalan yer hava durumunun en alttaki bilgisi bazı firmwarelerde burada ? oluyor tabii ki şansıma ingilizce olması soru işaretinden iyidir ama burayı da türkçe yapamıyor muyuz full türkçe bir firmware yok mu

MI MAX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Ve bir de maalesef ki yeni fark ettim bildirim geldiğinde öçşiğü harfleri ocsigu olarak gözüküyor ama hava durumunda Bugün de ü gözüküyorken gelen mesajda ü, u olarak gözüküyor bunların çözüldüğü bir firmware var mıdır?

lazogli1990

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
metin öz
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
Benim elime bileklik bugün geçti gelmeden önce bütün türkçe firmware gadgetbridge gibi uygulamaları yükledim tek gereken bileklik geldiğinde kurmaktı ve bugün geldi kurdum türkçe olmayan tek yer hava durumunun altında temiz yerine clear yazıyor tek ingilizce kalan yer hava durumunun en alttaki bilgisi bazı firmwarelerde burada ? oluyor tabii ki şansıma ingilizce olması soru işaretinden iyidir ama burayı da türkçe yapamıyor muyuz full türkçe bir firmware yok mu

Bende turkce bunu dene

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bende turkce bunu dene

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bunu da şimdi denedim fakat hala daha öçşiğü mesajlarda ocsıgu şeklinde gözüküyor

Üst Alt