Rehber Mi Band 3 - Global Rom Yükleme [2.2.0.12][Fix] - İngilizce/Türkçe Yapma

danyalowski

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
danyal
Cihazım
asus
Konular
0
size etiketlediğim yazıdaki söylenenleri birebir uygulayın hiçbir sıkıntı olmuyor hemen etiketliyorum tekrardan.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk önce google playden "Notify and Fitness" uygulamasını indirin ve mi bandinizi bu uygulamayla eşleştirin. Daha sonra telefonunuzdaki mi fit uygulamasında bilekliğin eşleşmesini sonlandırın ve mi fiti silin.

İkinci aşama
Bu linkteki firmwarelerden "Modified Turkish v2.0.0.4" firmware dosyasını ve

bu resource v44 dosyasını telefonunuza indirin.

Sonra "Notify and Fitness" uygulamasında ayarlar kısmında en altlarda "firmware güncelleme" kısmına gelin ve "özel firmware yükle" seçeneğini seçip verdiğim linkten indirdiğiniz türkçe firmware dosyasını seçip yükle diyin. Ardından aynı adımları takip ederek linkten indirdiğiniz "resource" dosyasını da mi bandinize yükleyin.

Not: Firmware yüklemeniz tamamlandığında birkaç dakika mi band açılmayacak sonra "Cihazı bağlayın" hatası alacaksınız. Bu hatayı alınca resource dosyasını yükleyin ve sorun çözüldü.

En son

Bu linkteki mi fit uygulamasını indirip cihazınızı yabancı kaynaklara açıp telefona kurun. Sonrası normal mi fit uygulamasına mi band bağlamayla aynı adımlar.

Her güncellemede bu adımları tekrarlamanız lazım.

Umarım yapabilirsiniz. Hayırlı olsun.

şu içeriklerle kusursuz çalışıyor suan. hem türkçe oldu hem karakter problemi kalktı ortadan. gelen aramaları da gösteriyor. teşekkürler paylaşım için.

BaraCuda

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
B. A.
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Öğrenci
Konular
39
şu içeriklerle kusursuz çalışıyor suan. hem türkçe oldu hem karakter problemi kalktı ortadan. gelen aramaları da gösteriyor. teşekkürler paylaşım için.
Sonunda bu rehberi uygulayarak hata almayan biri. Teşekkürler

batuhan_2030

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
halil ateş
Cihazım
redmi note 8
Konular
2
Hangi siteden aldınız acaba
GEARBEST den aldım ama şu an fiyat çok uygun akşam bi ilanda 114 lira ya inmiş

Peki sessize almak için ne yapıyorsunuz ? Çünkü anladığım kadarıyla sessize alma fonksiyonu sizde uyku moduna almak için kullanılıyor?

İşte RİSK BUDUR!!! Mi band 3 alıp fiyatına rağmen takipsiz kargoyla sipariş etmek gerçekten büyük cesaret.

artık gözüm iyice kararmıştı türkiyede fiyatlar yüksekti uygun fiyat gördüğümde dayanamadım zamanı göze almadan siparişi vermiş bulundum geç de olsa geldi ama :)

Son düzenleme:

yonuzo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
XPERİA XZ1
Konular
0
GEARBEST den aldım ama şu an fiyat çok uygun akşam bi ilanda 114 lira ya inmiş

artık gözüm iyice kararmıştı türkiyede fiyatlar yüksekti uygun fiyat gördüğümde dayanamadım zamanı göze almadan siparişi vermiş bulundum geç de olsa geldi ama :)
Hocam GearbestTR türkiyeden mi kargoluyor? Amazon TR öyle mesela.Ya da kargo süresi ne kadar oluyor bilgilendirir misin?

snbsbrk53

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
BS
Cihazım
Yok
Konular
20
Hocam GearbestTR türkiyeden mi kargoluyor? Amazon TR öyle mesela.Ya da kargo süresi ne kadar oluyor bilgilendirir misin?
11.11 de aldim henuz gelmedi Çin yada Hongkong dan gonderiyor ortalama 30 gunde filan geliyor

iboda7

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahim
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
0
mi fit 3.5.5.1 uygulamasında her yöntemi kullandım fakat oturum açamadı yardımcı olursanız sevinirim.

Mehmet38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet
Cihazım
Huawei mate 10
Konular
2
sa arkadaşlar mi band 3 ü yeni aldım neler yapmam gerek . lütfen yardımcı olurmusunuz. türkçe kullanmak istiyorum. konu haziranda açılmış fazla incelemedim çok yazan olmuş çok sayfa var bana özet olarak şunu yap diyen olursa çok sevinirim.

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.194
sa arkadaşlar mi band 3 ü yeni aldım neler yapmam gerek . lütfen yardımcı olurmusunuz. türkçe kullanmak istiyorum. konu haziranda açılmış fazla incelemedim çok yazan olmuş çok sayfa var bana özet olarak şunu yap diyen olursa çok sevinirim.
İlk sayfada yazanları uygulayın konu her zaman günceldir

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt