Soru Mi band 3 ekran hakkında ❓

demolon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rifat Karaku
Cihazım
Xiaomi mi band3
Konular
2
Selamlar 1 hafta önce xiaomi mi band 3 aldım. Bileklikten çok memnunum ancak ekran koruyucu sipariş verdim, takamadım, baloncuk ve lekeler kaldı, açıkçası bildiğimiz jelatindi kaliteli değildi. Ekran koruyucu almalı mıyım sizce? İnternette satılanlar da bu aldığıma benziyor sanırım. Takıntı oluştu ya ekran çizilir, bir şey olursa diye, ?

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Selamlar 1 hafta önce xiaomi mi band 3 aldım. Bileklikten çok memnunum ancak ekran koruyucu sipariş verdim, takamadım, baloncuk ve lekeler kaldı, açıkçası bildiğimiz jelatindi kaliteli değildi. Ekran koruyucu almalı mıyım sizce? İnternette satılanlar da bu aldığıma benziyor sanırım. Takıntı oluştu ya ekran çizilir, bir şey olursa diye, ?
Merhaba yaklaşık 7 aydır hiçbir koruma çözümü olmadan, iş, spor, okul, ev, halısaha, eğlencesine evde güreşmek gibi, bir sürü faktöre maruz bıraktım cihazı, pek dikkat etmedim yani
Ancak kayda değer hiçbir çizik yok diyebilirim
Mi band 2 yi de aynı faktörlerde kullandım.
1 yılın sonunda ekranın çiziksiz yeri kalmamıştı diyebilirim
Ancak mi band 3 gerçekten dayanıklı bir materyale sahip hiç koruma camı falan ile uğraşıp da şık görüntüyü bozmayın derim

demolon

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Rifat Karaku
Cihazım
Xiaomi mi band3
Konular
2
Teşekkürler sipariş verdiğim ekran koruyucuyu yarım yamalak taktım:) en azından dursun içim rahat cihaz zaten sağlammış :) çok mu kötü duruyor :))

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190118-110851.jpg
    Screenshot_20190118-110851.jpg
    922 KB · Görüntüleme: 45

FaserDarth

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
MI 10T PRO
Konular
4

Merhaba yaklaşık 7 aydır hiçbir koruma çözümü olmadan, iş, spor, okul, ev, halısaha, eğlencesine evde güreşmek gibi, bir sürü faktöre maruz bıraktım cihazı, pek dikkat etmedim yani
Ancak kayda değer hiçbir çizik yok diyebilirim
Mi band 2 yi de aynı faktörlerde kullandım.
1 yılın sonunda ekranın çiziksiz yeri kalmamıştı diyebilirim
Ancak mi band 3 gerçekten dayanıklı bir materyale sahip hiç koruma camı falan ile uğraşıp da şık görüntüyü bozmayın derim

Hocam size katılıyorum herhangi bir çizik bile yok şuanda olacağınıda zannetmiyorum

Truva001

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Çiftçi
Konular
3
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
hocam bende taktım hiç belli olmuyor çok güzel oldu

Üst Alt