Yardım Mi Arama Uygulaması

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
V14.0.2.0(TGCTRXM)
Telefon Modeli
Redmi Note 11
Bootloader Kilidi
Kapalı
tr romu kullanıyorum miui 14e yükseltme yapınca mi mesaj uygulaması kendiliğinden geldi mi arama uygulamasını da herhangi bir rom değiştirme yapmadan getirmenin yolu varmı?

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Miui 14 yükleyince kendiliğinden gelmiyor Endonezya veya eu rom yüklemeniz lazım yada telefonu rootlamaniz gerek başka yolu yok maalesef

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Miui 14 yükleyince kendiliğinden gelmiyor Endonezya veya eu rom yüklemeniz lazım yada telefonu rootlamaniz gerek başka yolu yok maalesef
Mesajlasma kendiliğinden geldi rootlu değil cihaz 14 güncellemesini yapınca kendi kendine geldi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-30-12-55-53-175_com.miui.home.png
    Screenshot_2023-07-30-12-55-53-175_com.miui.home.png
    169,6 KB · Görüntüleme: 24
Oyla:

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
konu açmadan burada sorayım
hocam şimdi tüm yeni modellerde bu arama kaydedici özelliği olan mi arama uygulamayı root ve ya rom yüklemeden kullanamıyor muyuz

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
hocam şimdi tüm yeni modellerde bu arama kaydedici özelliği olan mi arama uygulamayı root ve ya rom yüklemeden kullanamıyor muyuz
endonezya ya da eu rom yüklüyse yalnızca

Oyla:

sahin5289

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Şahin
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
6
Doğrudur kullanamıyorsunuz.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
yeni modellerde yok. yeni modellerde global tr hint sürümü falan varsa onlarda da google arama var

Oyla:

merlot

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nurat
Cihazım
Redmi7,poco f5
Konular
19
Doğrudur kullanamıyorsunuz.
yeni tlf alacaktım mi aramaya alışmıştım özellikle kayıt özelliği iş sırasında çok işe yarıyordu
romu değiştirsen bu seferde garanti bozuluyor başka uygulamalarda mi kadar iyi çalışmıyor, kötü oldu bu

Oyla:

sivenzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
17
tr romu kullanıyorum miui 14e yükseltme yapınca mi mesaj uygulaması kendiliğinden geldi mi arama uygulamasını da herhangi bir rom değiştirme yapmadan getirmenin yolu varmı?
Yok Maalesef Gelmedi Endonezya Romuda Yok Redmi Note 11 de Eğer İlla İstiyorsanız EU Roma geçin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam Şöyle Açıklayayım Bu Arama Uygulaması Sadece Endonezya Ve EU Romda var bildiğim kadarıyla ama Endonezya Romu Redmi Note 11 olmadığı için EU Rom Yüklemek Zorunda Kalıyorsunuz Ama Şuda var Çoğu MediaTek İşlemcili Telefonlara EU Üretilmiyor Örnek Olarak Redmi Note 10 Pro'nun EU Romu Yok. Umarım Anlayabilmişimdir.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Yok Maalesef Gelmedi Endonezya Romuda Yok Redmi Note 11 de Eğer İlla İstiyorsanız EU Roma geçin

Hocam Şöyle Açıklayayım Bu Arama Uygulaması Sadece Endonezya Ve EU Romda var bildiğim kadarıyla ama Endonezya Romu Redmi Note 11 olmadığı için EU Rom Yüklemek Zorunda Kalıyorsunuz Ama Şuda var Çoğu MediaTek İşlemcili Telefonlara EU Üretilmiyor Örnek Olarak Redmi Note 10 Pro'nun EU Romu Yok. Umarım Anlayabilmişimdir.
redmi note 11 nfc endonezya romu redmi note 11e yüklenebiliyor diye biliyorum hemen bir video görmüştüm onu atayım
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
ama ben denedim timestamp hatası aldım romla ilgilidir diye rn11 global romu da denedim aynı hatayı aldım ama bu videoda rn11 nfc endonezya romuna geçiyor. fakat mi flash tool gibi programlarda nasıl bilmiyorum. bu videoda ota yoluyla yapıyor.

redmi note 10 pronun eu romu var

yeni tlf alacaktım mi aramaya alışmıştım özellikle kayıt özelliği iş sırasında çok işe yarıyordu
romu değiştirsen bu seferde garanti bozuluyor başka uygulamalarda mi kadar iyi çalışmıyor, kötü oldu bu
rom değiştirip bl kapayanlar var ama çoğunda cihaz kilitleniyor tavsiye etmem

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2023-08-05 205256.png
    Ekran görüntüsü 2023-08-05 205256.png
    3,5 KB · Görüntüleme: 12
Oyla:
Üst Alt