Yardım Mi airdots tws

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Arkadaslar her iki kulakliktan sesi ayni anda veremiyomuyuz bir tanesinin tusuna bastigimda ses digerine gidiyo yada tam tersi oluyo iki kulakligada ayni anda ses veremezmiyiz kurulumla ilgili bir konu bulamadim simdiden tesekkurler yardimlariniz icin

jilet46

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi Max 2
Meslek
Serbest Meslek
Konular
16
Bluetooth bölümünü aç. Cihazın bluetooth bağlantısını kaldır yani hiç bağlamamış gibi olsun. Kulaklıkları kapat, ışıkları tamamen kapalı olsun. Son kulaklıkların ikisininde düğmesini tıkla, ışıkları yanınca anında bırak. Sol kulaklığın (üzerinde L harfi var) düğmesine 3 kere tıkla. Sağ kulaklığın ışığı tamamen sönecek. Cihazın bluetooth bağlantısını aç tarama yap. Sadece bir tane kulaklık ismi göreceksin. Çift kulaklık ismi varsa bir yerde hata yapmışsın demektir. Kulaklığın ismine tıkla ve bağlan. Müzik açtığında ikisinden aynı ses gelecektir. anlatım: fox5578

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Bluetooth bölümünü aç. Cihazın bluetooth bağlantısını kaldır yani hiç bağlamamış gibi olsun. Kulaklıkları kapat, ışıkları tamamen kapalı olsun. Son kulaklıkların ikisininde düğmesini tıkla, ışıkları yanınca anında bırak. Sol kulaklığın (üzerinde L harfi var) düğmesine 3 kere tıkla. Sağ kulaklığın ışığı tamamen sönecek. Cihazın bluetooth bağlantısını aç tarama yap. Sadece bir tane kulaklık ismi göreceksin. Çift kulaklık ismi varsa bir yerde hata yapmışsın demektir. Kulaklığın ismine tıkla ve bağlan. Müzik açtığında ikisinden aynı ses gelecektir. anlatım: fox5578
Teseskkurler hocam yaptim sayenizde peki bu kutunun sarjinin dolup dolmadigini nerden anlayabiliriz

Oyla:

ykpnlc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
13
Tekrar cift kulaklikla muzik dinleme olmuyor yani ayni islemleri tekrarlayamiyorum. kutudan cikardigimda sag kulaklik beyaz yanip sonmeye basliyo sol kulakliksa kirmizi beyaz surekli yanip sonuyor

Oyla:
Üst Alt