Yardım Mi airdots bluetooth kulaklık sorunları

RameR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RAMAZAN MERT
Cihazım
HUAWEİ P20 LITE
Konular
1
Merhabalar,
Çinden kuzenim 99 yuan gibi uygun bir fiyata bana bu kulaklığı alıp hediye etti. Kulaklığı uzun bir süre şarj ettim ancak bazı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların başlıcaları aşağıdaki gibidir.
1. Malumunuz üzerine kulaklıkları birbirine senkronize etmem gerekiyor. kutudan ilk sağ kulaklığı çıkarıyorum telefona bağlanıyor sonra sol kulaklığı çıkarınca o da sağ kulaklığa bağlanıyor. Buraya kadar bir problem yok. Yani huawei p20 lite cihazıma iki kulaklığı bağlayabiliyorum. Ancak bir süre sonra müzik dinlerken veya film izlerken sol kulaklık dakika da 5-6 defa gidip geliyor. Ses kesilmeleri oluyor.
2. Arada bir sol kulaklık ile sağ kulaklık arasında ses senkronizasyonu kayboluyor. yani soldan gelen ses sağdakine nazaran daha geç geliyor.
3. General mobile gm 8 cihazım da ise kulaklıkları bağladığım zaman sürekli kopup geri bağlanıyor. Dakikada 8-9 defa da bunu yaşıyorum.
4. Müzik dinlerken arada bir ses kalitesi çok düşüyor cızırtılı dijital bir ses geliyor.
5. İki telefonuma birden kulaklıklarımı bağlayıp dinleyemiyorum. Oysa daha önce aldığım mi basic edition kulaklıkta iki telefonumu birden bağlayabiliyordum. ayrıca bu gibi sorunlarda yaşamıyordum. nadir de olsa ses kesilmeleri oluyordu ancak böyle sorunlarla karşılaşmıyordum.

- Kulaklıkların ve kutunun yeterince şarj olduğundan emin misiniz diye sorarsanız eğer uzun süre kutuyu gm8 orjinal şarj aleti ile şarj ettim. Şarj esnasında kulaklıklar da kutusunda idi.
- Şarj tamamlandığında kutuda herhangi bir ışık göremiyorum ancak kulaklığı bağladığımda şarjının dolu olduğu zaten gösterge de yazıyor.
- Herhangi bir ciddi düşme yaşanmadı. zira zaten daha çok yeni.

Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

alnc91

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
alican
Cihazım
xiomi mi8 lite
Konular
0
Merhabalar,
Çinden kuzenim 99 yuan gibi uygun bir fiyata bana bu kulaklığı alıp hediye etti. Kulaklığı uzun bir süre şarj ettim ancak bazı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların başlıcaları aşağıdaki gibidir.
1. Malumunuz üzerine kulaklıkları birbirine senkronize etmem gerekiyor. kutudan ilk sağ kulaklığı çıkarıyorum telefona bağlanıyor sonra sol kulaklığı çıkarınca o da sağ kulaklığa bağlanıyor. Buraya kadar bir problem yok. Yani huawei p20 lite cihazıma iki kulaklığı bağlayabiliyorum. Ancak bir süre sonra müzik dinlerken veya film izlerken sol kulaklık dakika da 5-6 defa gidip geliyor. Ses kesilmeleri oluyor.
2. Arada bir sol kulaklık ile sağ kulaklık arasında ses senkronizasyonu kayboluyor. yani soldan gelen ses sağdakine nazaran daha geç geliyor.
3. General mobile gm 8 cihazım da ise kulaklıkları bağladığım zaman sürekli kopup geri bağlanıyor. Dakikada 8-9 defa da bunu yaşıyorum.
4. Müzik dinlerken arada bir ses kalitesi çok düşüyor cızırtılı dijital bir ses geliyor.
5. İki telefonuma birden kulaklıklarımı bağlayıp dinleyemiyorum. Oysa daha önce aldığım mi basic edition kulaklıkta iki telefonumu birden bağlayabiliyordum. ayrıca bu gibi sorunlarda yaşamıyordum. nadir de olsa ses kesilmeleri oluyordu ancak böyle sorunlarla karşılaşmıyordum.

- Kulaklıkların ve kutunun yeterince şarj olduğundan emin misiniz diye sorarsanız eğer uzun süre kutuyu gm8 orjinal şarj aleti ile şarj ettim. Şarj esnasında kulaklıklar da kutusunda idi.
- Şarj tamamlandığında kutuda herhangi bir ışık göremiyorum ancak kulaklığı bağladığımda şarjının dolu olduğu zaten gösterge de yazıyor.
- Herhangi bir ciddi düşme yaşanmadı. zira zaten daha çok yeni.

Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.

hocam bende de aynı sıkıntı var. yani ses gayet güzel kulaklıklarda fakat anlık kopmalar oluyor ve bazen daha sık bazen daha az oluyor. Açıkçası ben iade edeceğim zaten müzik dinlerken kesinti olunca bir anlamıda kalmıyor rahatlığın felan.

NoT: bu arada ilk bluetoth kulaklığım fakat ben bu parayı verince kablolu kulaklık ile tek farkının - ses açısından değil - ortada bir kablo olmadan da bunları yapabilecek olmamdı o yüzden iade edeceğim

Oyla:

slayer34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
slayer34
Cihazım
yok
Konular
1
arkadaslar kulaklıgı normal bır şarj aletı ıle vs ne sekılde şarj edersem etmeye çalışayım hiçbir şekilde olmuyor, şarja takınca kırmızı ışık yanıyor neredeyse 10 saat şarj da tuttum ne ışık sönüyor ne de kulaklığı aınca kulaklık şarjında bir değişme oluyor:(

Oyla:

gwaihir

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ertugrul
Cihazım
mi airdots tws
Konular
0
selamlar,
kulaklığı aldıktan yaklasşık iki hafta sonra sağ kulaklıkta cızırtı gelmeye başladı, samsung telefonumla kullanıyorum. Test için evde mi box 3 cihazıma bağladığımda ise cızırtı olmuyor, kulaklıkta sorun olsa tüm cihazlarda sorun olması gerkirdi diye düşünüyorum, benzer sorun yaşayan oldu mu acaba ?

Oyla:
Üst Alt