Yardım Mi airdots bluetooth kulaklık sorunları

RameR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RAMAZAN MERT
Cihazım
HUAWEİ P20 LITE
Konular
1
Merhabalar,
Çinden kuzenim 99 yuan gibi uygun bir fiyata bana bu kulaklığı alıp hediye etti. Kulaklığı uzun bir süre şarj ettim ancak bazı sorunlar yaşıyorum. Bu sorunların başlıcaları aşağıdaki gibidir.
1. Malumunuz üzerine kulaklıkları birbirine senkronize etmem gerekiyor. kutudan ilk sağ kulaklığı çıkarıyorum telefona bağlanıyor sonra sol kulaklığı çıkarınca o da sağ kulaklığa bağlanıyor. Buraya kadar bir problem yok. Yani huawei p20 lite cihazıma iki kulaklığı bağlayabiliyorum. Ancak bir süre sonra müzik dinlerken veya film izlerken sol kulaklık dakika da 5-6 defa gidip geliyor. Ses kesilmeleri oluyor.
2. Arada bir sol kulaklık ile sağ kulaklık arasında ses senkronizasyonu kayboluyor. yani soldan gelen ses sağdakine nazaran daha geç geliyor.
3. General mobile gm 8 cihazım da ise kulaklıkları bağladığım zaman sürekli kopup geri bağlanıyor. Dakikada 8-9 defa da bunu yaşıyorum.
4. Müzik dinlerken arada bir ses kalitesi çok düşüyor cızırtılı dijital bir ses geliyor.
5. İki telefonuma birden kulaklıklarımı bağlayıp dinleyemiyorum. Oysa daha önce aldığım mi basic edition kulaklıkta iki telefonumu birden bağlayabiliyordum. ayrıca bu gibi sorunlarda yaşamıyordum. nadir de olsa ses kesilmeleri oluyordu ancak böyle sorunlarla karşılaşmıyordum.

- Kulaklıkların ve kutunun yeterince şarj olduğundan emin misiniz diye sorarsanız eğer uzun süre kutuyu gm8 orjinal şarj aleti ile şarj ettim. Şarj esnasında kulaklıklar da kutusunda idi.
- Şarj tamamlandığında kutuda herhangi bir ışık göremiyorum ancak kulaklığı bağladığımda şarjının dolu olduğu zaten gösterge de yazıyor.
- Herhangi bir ciddi düşme yaşanmadı. zira zaten daha çok yeni.

Bu konularda yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

RameR

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
RAMAZAN MERT
Cihazım
HUAWEİ P20 LITE
Konular
1
Konu hakkında detaylı bir bilgisi veya fikri olan yardımcı olabilirse sevinirim.

Oyla:

Cankat

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cankat
Cihazım
S7
Konular
1
Çare yok herhalde bende de sürekli oluyor can sıkmaya başladı bu durum. Cihazla ilgili bi sorun oldugunu düşünmüyorum önceki JBL kulaklığımda da bu sorunları yaşıyordum ben.

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Kronik bir sorun mu acaba ? Ben almayı düşünüyordum ama şimdi biraz tırstım.. bir şey daha merak ediyorum. müzik ses kalitesi nasıl ? bass sesleri vs nasıl ? Tabii siz başka sorunlar da yaşıyorsunuz diye tam olarak anlayamamış bile olabilirsiniz ama yinede sormak istedim.

Oyla:

mrsolak80

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Kullanma kılavuzunda şarj dolduktan sonra ışığın söneceği yazıyor

Oyla:

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18
Merhaba bende bugun itibari ile mi true wireless earbuds aldım ilk şarj ne kadar etmeli ve samsung sarj adaptoru kullansam nasil olur direk prizden yoksa pc uzerinden mi fotografta ki siyah adaptor basit normal sarj beyaz ise hizli sarj hangisini onerirsiniz?

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
Merhaba bende bugun itibari ile mi true wireless earbuds aldım ilk şarj ne kadar etmeli ve samsung sarj adaptoru kullansam nasil olur direk prizden yoksa pc uzerinden mi fotografta ki siyah adaptor basit normal sarj beyaz ise hizli sarj hangisini onerirsiniz?
Bu tür cihazlarda hızlı şarj kullanmayın. Başka t şarj ve düzgün bir kablo gayet güzel işinizi görecektir

Oyla:

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18
Bu tür cihazlarda hızlı şarj kullanmayın. Başka t şarj ve düzgün bir kablo gayet güzel işinizi görecektir
xiaomi 20.000 powerbank ile gelen kablo kullanırım o halde t şarj dediğiniz ne oluyor?

Oyla:

Gurkut

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa G
Cihazım
Mi 9
Meslek
I.T
Konular
14
xiaomi 20.000 powerbank ile gelen kablo kullanırım o halde t şarj dediğiniz ne oluyor?
Hocam o kablo olur. T harfi el sürçmesi olmuş :) kusura bakmayın başka şarj ve kablo yeterlidir. Hızlı şarj olmasın yeterli..

Oyla:

bugraaydin

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
BUĞRA AYDIN
Cihazım
BAND 4+NOTE PRO
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
18
Hocam o kablo olur. T harfi el sürçmesi olmuş :) kusura bakmayın başka şarj ve kablo yeterlidir. Hızlı şarj olmasın yeterli..
O zaman samsung siyah sarj aleti be powerbank kablosunu kullansam
Olur

Peki bu aletin sarj suresi nedir bittigini vs nereden anlarim icinden tr kullanim
Kilavuzu cikmadi

Oyla:
Üst Alt