Mi Air Fiş Sorunu

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Hocam benim dediğim de bu şekilde ama, prize nasıl girmiyor? Bende elektrikçiden almıştım, öyle özel bir yerden de değil yani. 3.5 lira mıydı neydi tanesi.
Prizin eskiliğine yeniliğine bağlı ama giriyor olması lazım bazen de dönüştürücülerin 2 metal ucunu kalın yapıyorlat her ülkede sabit değil çünki tavsiyem küçük boylar ( sallanması boşluk kalması ve dönüştürücünün çıkarıp takılması da sağlıklı bir işlem değip tavsiye edilen takıldıktan sonra mecbur kalmadıkça ellememek ayrıca şuan aliexpresste en iyi dönüştürücüyü deniyorum ama daha tr prizleri için en uygun budur diyemiyorum. Viko marka prizlerde denemedeyim hala

buraoca2

...Em Ay You Ay...
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak KOCA
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Prizin eskiliğine yeniliğine bağlı ama giriyor olması lazım bazen de dönüştürücülerin 2 metal ucunu kalın yapıyorlat her ülkede sabit değil çünki tavsiyem küçük boylar ( sallanması boşluk kalması ve dönüştürücünün çıkarıp takılması da sağlıklı bir işlem değip tavsiye edilen takıldıktan sonra mecbur kalmadıkça ellememek ayrıca şuan aliexpresste en iyi dönüştürücüyü deniyorum ama daha tr prizleri için en uygun budur diyemiyorum. Viko marka prizlerde denemedeyim hala

O zaman bilemiyorum hocam, evdeki prizlerde sorun yasamadim ben.

alvinaone

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
17
direk yapıştırdım birbirine :) sorun çözüldü.

Üst Alt