Yardım Mi A3 mü redmi 8 mi (Note değil)

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
Evet hocam bende note5 kullanmıştım . Çift uygulama yok arayüz sade . fakat kullandıkça alışıyorsun

Mi A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam görünüm sorun değil. A3 te aklıma takılan tek sorun google'nin 2 yıl sonra güncellemeyi kapatması. Ama miui 2 yıldan fazla güncelleme desteği veriyor

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Microsoft launcher kullanın . Ben olur da eu beta miui11 den android one dönecek olursam kesinlikle Microsoft launcher ile kullanırım yeniden.

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
Microsoft launcher kullanın . Ben olur da eu beta miui11 den android one dönecek olursam kesinlikle Microsoft launcher ile kullanırım yeniden.
Hocam A3 deki android one Google destekli, miui desteği yok ve güncelleme 2 yıl sonra sıkıntı çıkarır diyorlar

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Hocam A3 deki android one Google destekli, miui desteği yok ve güncelleme 2 yıl sonra sıkıntı çıkarır diyorlar
Evet stock rom android one, ben xiaomi.eu beta miui11 yükledim onu kullanıyorum. Olurda yeniden androin one yükleyecek olursam Microsoft laucher ile kullanırım. Ve mia3 u tavsiye ederim. Android 9+ Microsoft laucher çok memnundum. Miui11 den daha memnunum orası ayrı.

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
Evet stock rom android one, ben xiaomi.eu beta miui11 yükledim onu kullanıyorum. Olurda yeniden androin one yükleyecek olursam Microsoft laucher ile kullanırım. Ve mia3 u tavsiye ederim. Android 9+ Microsoft laucher çok memnundum. Miui11 den daha memnunum orası ayrı.
Hocam şu elimde redmi note 7 var miui 11 ve play stordan Microsoft launcher indirdim. Zamanla alışılabilir ama gerçekten miui daha güzel ve hızlı. Şu an indirdim orijinal launcher daha iyi ve hızlı. Redmi 8 mi A3 mü çok kararsız kaldım. Bildiğim bir şey var Redmi serisi xiaomini alt markası ve malzeme kalitesi daha kötü. Ama keşke şu A3 te miui olsaydı

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Hocam şu elimde redmi note 7 var miui 11 ve play stordan Microsoft launcher indirdim. Zamanla alışılabilir ama gerçekten miui daha güzel ve hızlı. Şu an indirdim orijinal launcher daha iyi ve hızlı. Redmi 8 mi A3 mü çok kararsız kaldım. Bildiğim bir şey var Redmi serisi xiaomini alt markası ve malzeme kalitesi daha kötü. Ama keşke şu A3 te miui olsaydı
MIUI varken Microsoft launcher kullanılmaz zaten. Ben de A3 alacagimda önceden yapacağımı planlanmıştım. One sade geleceğinden launcher yüklerim demiştim 1 ay öyle kullandım. Memnundum, sonra miui11 rom portlaninca onu yükledim. ama mi A3 redmi 8 den iyi bence. Her türlü iyi bana göre ki ben mi9 lite alacaktım. İyi ki fazla para verip almamışım. Çok memnunum

Sancarexp

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Redmi NOTE 8
Konular
91
A3 Daha iyi bir Cihaz , Amoled ekran ve SD 665 İşlemci Kullanıyor , 2.Olarak Mi serileri Her zaman Daha iyidir.

Eren.yariz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
16
MIUI varken Microsoft launcher kullanılmaz zaten. Ben de A3 alacagimda önceden yapacağımı planlanmıştım. One sade geleceğinden launcher yüklerim demiştim 1 ay öyle kullandım. Memnundum, sonra miui11 rom portlaninca onu yükledim. ama mi A3 redmi 8 den iyi bence. Her türlü iyi bana göre ki ben mi9 lite alacaktım. İyi ki fazla para verip almamışım. Çok memnunum
Hocam şu rom atma olayı nedir nasıl oluyor

ferhattoker33

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ferhat
Cihazım
Mİ 5 prime
Konular
0
Hocam şu rom atma olayı nedir nasıl oluyor
Riskli bir iş, hatta mia3 te biraz daha riskli. Telefonunuz brick olabilir. Uzun anlatması biraz araştır istersen nasıl olduğunu ve risklerini vazgeçersin zaten

ramazan özkaya

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ramazan
Cihazım
Mİ A 3
Meslek
esnaf
Konular