Rom Mi A3 Miui 11 Yükleme

dakika91

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ibrahim
Cihazım
redmi
Konular
2
Aşağıda linkini koyduğum dosyayı indirim,talimatlar içinde apaçık bir şekilde yazılı. Gerekli yedeklerinizi aldıktan sonra yüklemenizi yapabilirsiniz. Yüklemeden önce telefondaki her şey silineceği için yedeklerinizi almayı unutmayın. Telefonun Unlock durumda olması gerekiyor. Fastbood modu ile bilgisayara bağladıktan sonra işlemlere başlamadan önce açtığınız cmd ekranında

fastboot set_active a

komutunu yazın ve işlemlere başlayın..

Romu test ettim.Çok hızlı ve stabil bir rom.Yüz tanıma çok çok iyi çalışıyor.Parlaklık sorunu yok.Sadece parmak izi çalışmıyor.Dil olarak sadece ingilizce seçeneği var.
Kurulumu tamamladığınızda Gboard Apk sını indirip kurun öncelikle.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Aşağıda linkini koyduğum dosyayı indirim,talimatlar içinde apaçık bir şekilde yazılı. Gerekli yedeklerinizi aldıktan sonra yüklemenizi yapabilirsiniz. Yüklemeden önce telefondaki her şey silineceği için yedeklerinizi almayı unutmayın. Telefonun Unlock durumda olması gerekiyor. Fastbood modu ile bilgisayara bağladıktan sonra işlemlere başlamadan önce açtığınız cmd ekranında

fastboot set_active a

komutunu yazın ve işlemlere başlayın..

Romu test ettim.Çok hızlı ve stabil bir rom.Yüz tanıma çok çok iyi çalışıyor.Parlaklık sorunu yok.Sadece parmak izi çalışmıyor.Dil olarak sadece ingilizce seçeneği var.
Kurulumu tamamladığınızda Gboard Apk sını indirip kurun öncelikle.

Paylaşım için teşekkürler.Dosya içerisinden ziyade ana konuda talimatların bulunması daha hoş olurdu.Özellikle vazgeçme durumunda geri dönüşlerde bir problem yaşanıyormu gibi bilgilerin olması kullanıcılar açısından daha iyi olabilir.Konuyu güncellerseniz detaylandırırsanız sabit postlara alabiliriz.

Üst Alt