Çözüldü mi a3 kendini açıp kapıyor

ibrahimethem123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahimethem
Cihazım
mi a3
Konular
1
arkadaşlar merhaba foruma yeni üye oldum
bugün telefonumda anime izlerken siyah ekran oldu yeniden başlattığımda ise cihaz android one yazısına kadar geliyor tekrar yeniden başlıyor, ses açma kapama tuşları ile resetlemeye çalışıyorum ama ekran açılıyor gerisi gelmiyor telefon kendini yeniden açıp kapıyor,
iş yerinde telefonsuz kaldım şuanda nasıl halledebilirim yardımcı olur musunuz?

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Cihazı tamamen kapatıp sonrasında ses yükseltme ve güç tuşları ile açmayı denediniz mi?

Oyla:

ibrahimethem123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahimethem
Cihazım
mi a3
Konular
1
Cihazı tamamen kapatıp sonrasında ses yükseltme ve güç tuşları ile açmayı denediniz mi?
telefon kapanmıyor sürekli kendini açıp kapıyor android one yazısından sonra tekrar açıyor ses açma kapama tuşu ile resetlemeyi başlatabiliyorum ama gerisi yine gelmiyor telefon kendini açıp kapıyor

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
telefon kapanmıyor sürekli kendini açıp kapıyor android one yazısından sonra tekrar açıyor ses açma kapama tuşu ile resetlemeyi başlatabiliyorum ama gerisi yine gelmiyor telefon kendini açıp kapıyor
Tuşlar takılı kalmış olabilir mi?

Oyla: Çözüm

ibrahimethem123

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ibrahimethem
Cihazım
mi a3
Konular
1
takılı değil gibi no command yazısı geliyor reboot başlayacağına tekrardan yeniden açılıyor android one yazısı geliyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

güç düğmesi takılı kalmış herhalde sadece ses tuşuna basarak resetleme açıldı güç tuşuna 20-30 kez bas bırak yaptıktan sonra düzeldi şuanda android sistem başlatıldı teşekkürler Save_Mi sen söylemesen hiç aklıma gelmezdi

Son düzenleme:
Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
takılı değil gibi no command yazısı geliyor reboot başlayacağına tekrardan yeniden açılıyor android one yazısı geliyor

güç düğmesi takılı kalmış herhalde sadece ses tuşuna basarak resetleme açıldı güç tuşuna 20-30 kez bas bırak yaptıktan sonra düzeldi şuanda android sistem başlatıldı teşekkürler Save_Mi sen söylemesen hiç aklıma gelmezdi
Sorunun çözüldüğüne sevindim hocam, rica ederim. :)

Oyla:

Ahmet Saim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ahmet Saim
Cihazım
Mi A3
Konular
0

Bu açıklamalar çok faydalı oldu. teşekkür ediyorum. benim telefonumda da son güncellemeden sonra ekran dokunma problemi yaşıyordum. Ekran uyanmıyordu. kendisi benim dokunmadığım seçenekleri açıyordu. asistan kendisi açılıyordu ve sürekli konuşuyordu. Açılırken No Command yazısı çıkıyordu. ses tuşuna basarak resetledim. tekrar açıldığında problem geçti.

Oyla:
Üst Alt