Çözüldü Mi A3 EDL Flash - ERROR_FILE_TOO_LARGE

matto

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi A3
Konular
1
Herkese iyi forumlar

Başlıkta aslında her şeyin özeti yazıyor. Miui 12.6 Bitnet versiyonundan Global Stable 12.5.2 versiyonuna geçiş yapmak isterken aldığım Error:7 sonrasında stock Android 11'e geçtim. 3 gündür ne yaptıysam tekrar Miui'ye geçiş yapamıyorum. EDL modunda MiFlash kullanarak ne kadar flash denediysem hepsinde "ERROR_FILE_TOO_LARGE" hatası alıyorum. EDL ile stock rom'a dönüş yapabiliyorum ama Miui'ye geçemiyorum.

Miui kullandıktan sonra Android 11'in ne kadar iğrenç olduğunu bir kere daha görmüş ve tekrar A3 aldığıma pişman oldum....
Sizlerden ricam bu hatadan nasıl kurtulabilirim?
Qualcom driver güncellemeleri yaptım, ADB yüklemeleri yaptım, MiFlashPRO kullanmayı denedim, 2016-2017 MiFlash versiyonlarını denedim... Şuan "tekrar" stock Android 11'e dönüyorum. (Gördükçe resmen kusasım geliyor 🤢🤮)

Herkese esenlikler dilerim...

MCGocer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
1
bende çözüm olmadı bilgisayar dilini ingilizce yapmak :( aynı hatayı alıyorum

Oyla:

MCGocer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
1
Aynen tek deneme de geçti hic bir sikinti yasamadim, su an miui dan yaziyorum dilerseniz uzaktan yardim ile deneyebiliriz
Kullandığınız flasher versiyonu ve driverlari söyler misiniz? Windows 11 single language 64bit kullanıyorum. Dili İngilizce yapmak için format atmak zorunda kaldım bide

Oyla:

MCGocer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
1
bende çözüm olmadı bilgisayar dilini ingilizce yapmak :( aynı hatayı alıyorum
Windows dilini doğru düzgün çevirmediğim için hata almaya devam ediyormuşum. Tamamen İngilizce e çevirdikten sonra convert i kolayca yapabildim. tekrardan teşekkürler faydalı bir konu!

Oyla:

tlgkahraman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
tolga
Cihazım
mi a3
Konular
4
Konuyla alakasiz olacak ama bitnette reset sorunu vardi bu sekilde de reset sorunu yasatiyor mu telefon

Oyla:

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5
Bende android 11 kurulu uzaktan bağlantı ile yardım edecek olan varmı miui 12.5.2 için teli daha önce 2 kes hard brick yapıp geri getirdim ama yukleyemedim

Oyla:

1244656

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Crysali
Cihazım
Mia3
Konular
5
Evet bende sonradan İngilizceye çevirerek hallettim dünya varmış saf Android den kurtuldum sonunda

Oyla:
Üst Alt