Sohbet Mi A3 Android 11

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
Diğer cihazlardan Android 11 alan oldumu acaba hiç

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Diğer cihazlardan Android 11 alan oldumu acaba hiç
Olmadı çünkü Android 11 daha çıkmadı. Son bahar aylarında tam sürümü yayınlanır ondan sonra yavaş yavaş ilk güncellemeleri vermeye başlar firmalar.

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
Beta yayınlandı, umarım bizde nasipleniriz.

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Beta yayınlandı, umarım bizde nasipleniriz.
Mi A3 için beta gelmez boşuna beklemeyin, genellikle bu tarz beta programları sınırlı sayıda cihaz için çıkar ayrıca Android 10 daha stabil olamadı 11'in gelmesini beklemek şu aşamada komik olur.

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Cidden android one bi telefon bu kadar rezil kepaze edilir birde çevreme bu cihazı önerdim zamanında iyiki almamışlar.

Başka miui arayüzlü modellerde önermiştim bir daha asla önermem benide zor durumda bıraktı. xiaomi yazılım departmanına çeki düzen vermesi gerekiyor.

recepix

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Recep
Cihazım
MI A3
Konular
2
MIUI 12 çıktı beyler kurun keyfinize bakın

MI A3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
Yazılım geleceği duyuru edilmiş.

hazar1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
7
Cihazım
redmi 5a
Konular
5
tahmini bir liste bu. böyle bir listeye de gerek yok ki. A3 çıkalı daha 1 sene oldu 11 alacağı belli zaten :) 12 için tartışma olabilir anca

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Herhangi bir liste veya duyuru yapılmadı tamamiyle tahmini bir liste ayrıca A3'ün 11 alacağı kesin zaten.

technix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Teknisyen
Cihazım
Xiaomi Mi A3
Konular
13
Bence bundan sonra çıkacak her yeni Android sürümü "yapay zeka geliştirme" adı altında özel hayatımızı daha fazla kaydedecek, aklımızdan geçenleri ve ihtiyaçlarımızı tahmin etmeye çalışacak ve tabii telefonlarımıza daha fazla yük bindirecek. Yıllar önce birileri "Google bizi dinliyor!" diye haykırdığında onlara deli gözüyle bakarken şimdilerde "OK Google" özelliğini -sözde kontrolümüzde olduğu halde- kapatmak için baya çaba sarf etmek zorunda kalınca anladım ki Google düşündüğümden daha fazlasını yapabilirmiş ve bunu "kişiselleştirilmiş reklam önerileri" adı altında zaten yapıyormuş. Reklam kısmı bu işin en masum tarafı. Her birimizin beynine çip takmak yerine yanımızdan ayırmayacağımız bir çip koymuşlar ceplerimize: Akıllı telefon. Yanlış anlamayın, kişisel olarak hiçbirimiz -kritik pozisyonlarda görev almıyorsak- Google'ın hedefi değiliz ancak her birimiz Google'a düzenli veri akışı sağlayarak "ülke profilimizi" ihbar ediyoruz. Belli bir zaman diliminde en çok aranan kelimeler toplumumuzun zihin haritası hakkında çok önemli ipuçları veriyor. Rusya Yandex'i, Çin Baidu'yu boşuna geliştirmiyor.

Konumuza dönersek, Mi A3 mutlaka Android 11 güncellemesi alacaktır. Bir an önce 11'e geçelim de Mi A3 ekibine sövmeye başlayalım yeniden. Zira Android 10 stabilleşmeye başladı ve eskisi kadar aksiyon olmuyor. Sıkıcı. Yine de geliştiricileri takdir etmek lazım; dün Global kullanıcılara Meksika sürümünü OTA'dan göndererek heyecanımızı tazelediler. Kabul edelim hiçbirimiz beklemiyorduk bu sinsi atağı. :D

Üst Alt