Sohbet Mi A3 Android 11

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
Android 11 gelse de zannedersem ilk başta çoğu kullanıcı tahminen hemen güncellemeyecektir.

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
Android 11 Yazılımı MIUI 12 ile birlikte, isteseler verebilirlermi acaba. ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Veremezler çünkü normalde mi a3 ikizi mi cc9 e sayesinde miui güncellemesi alıyor
Lakin mi cc9e android 11 almayacak
Mi A3 android one olduğu için güncelleme alacak
Cc9e güncelleme almadığı için haliyle a3 e de port edilemez

NemesiS_99

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
OnePlus 9 5G
Meslek
Öğrenci
Konular
6
Hayır veremezler çünkü bu cihaz android one. Niye MIUI versin ki ? En başta alırken bunu biliyorsunuz zaten. Mi CC 9e Android 11 almayacak ancak sonraki MIUI sürümlerini alacak o zaman A3 için port edilir yeni MIUI sürümleri.

heb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Eren
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
1
Kitkat sürümünden bu yana kac numara büyüdü bu android sistemi? Cok merak ediyorum aman aman ne yenilik geldi? Bana göre simgelerden başka degisen cokta bir şey yok. Elimde su an Xiaomi A3 var, az önce s7 aldım elime. Android 8 var cihazda. Akıyor desem akıyor. Ekran desen muazzam. "Kamera" desen portre acmayacaksam cok rahat her türlü bu cihazin içinden geçer. (Mi 8,Mi9,Redmi note 9s ve cok fazla cihaz kullandim. Hepsi icinde geçerli). Cihazin tutusunda bile bir elitlik var. Xiaomi de ise en stabil en akici en sorunsuz kullandigim cihaz Mi6 idi. Bir kac güncelleme şu bu derken cihazda ne kamera nede batarya ömrü kaldı. Bildirim bile göremez olduk. Bana kalirsa kandiriliyoruz be dostlar. Bunun farkında olduğum halde guncelleme bekliyor muyum? EVET. Kendi düşünce mi söyleyeyim. Sanırım psikaytristlik olduk :)

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
Kitkat sürümünden bu yana kac numara büyüdü bu android sistemi? Cok merak ediyorum aman aman ne yenilik geldi? Bana göre simgelerden başka degisen cokta bir şey yok. Elimde su an Xiaomi A3 var, az önce s7 aldım elime. Android 8 var cihazda. Akıyor desem akıyor. Ekran desen muazzam. "Kamera" desen portre acmayacaksam cok rahat her türlü bu cihazin içinden geçer. (Mi 8,Mi9,Redmi note 9s ve cok fazla cihaz kullandim. Hepsi icinde geçerli). Cihazin tutusunda bile bir elitlik var. Xiaomi de ise en stabil en akici en sorunsuz kullandigim cihaz Mi6 idi. Bir kac güncelleme şu bu derken cihazda ne kamera nede batarya ömrü kaldı. Bildirim bile göremez olduk. Bana kalirsa kandiriliyoruz be dostlar. Bunun farkında olduğum halde guncelleme bekliyor muyum? EVET. Kendi düşünce mi söyleyeyim. Sanırım psikaytristlik olduk :)
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

S7 zamanının amiral gemisiydi optimizasyon iyiyse akar hocam bunda bir sorun yok
Donanımı günümüzü karşılayacak düzeyde çünkü
Bir diğer olarak Xiaomi deki genel sorun yazılımla alâkalı
Sistemdeki verimsizliği performans kaybını düzeltemiyorlar çünkü o kadar fazla model çıkıyor ki
Rusya romuydu çin beta romuydu globaliydi çin stabiliydi derken bir roma çok fazla çaba gösterilmiyor maalesef.
Hal böyle olunca da herkesin şikâyetleri büyüyor

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

S7 zamanının amiral gemisiydi optimizasyon iyiyse akar hocam bunda bir sorun yok
Donanımı günümüzü karşılayacak düzeyde çünkü
Bir diğer olarak Xiaomi deki genel sorun yazılımla alâkalı
Sistemdeki verimsizliği performans kaybını düzeltemiyorlar çünkü o kadar fazla model çıkıyor ki
Rusya romuydu çin beta romuydu globaliydi çin stabiliydi derken bir roma çok fazla çaba gösterilmiyor maalesef.
Hal böyle olunca da herkesin şikâyetleri büyüyor
Samsung s serileri çok sağlam yapıyor diğer cihazlarla karşılaştırılamaz zaten galaxy s5 ilk cihazımdı 4 sene kullandım 2 sene oldu babam kullanmaya devam ediyor tek kötü yanı ekran sararması oldu o kadar

• Beğen
Tepkiler: heb

hakan2200

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Hakan
Cihazım
Redmi x4
Konular
17
android 11 yazılımının sorunlu verilebileceğini tahmin ediyordum. ama cihazı çöp yapacağı hiç aklıma gelmezdi. clap~~

altuns

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mevlut
Cihazım
Resmi 5 plus
Konular
44
android 11 yazılımının sorunlu verilebileceğini tahmin ediyordum. ama cihazı çöp yapacağı hiç aklıma gelmezdi. clap~~
Cihazları telef ettiler iyi ki miui kullanıyorum yoksa direk yüklerdim a11i cihaz yurtdışı zaten direk çöp olurdu

vnjdhr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 9S
Konular
1
Bu cihazın Android 10 yazılımı bildiğiniz gibi olay oldu. Yazılım 3 defa geri çekildi. Geri çekilmelerden dolayı sensör hataları oldu, Kamerada pro mod çalışmaz oldu , Şarj tutmama sorunları çıktı vs.
Acaba Bu cihazı toparlamak için özür mahiyetinde Android 11 yazılımı sunabilirlermi. ?

Sunmuslar ve cihazı hepten gümletmisler.. :D

Üst Alt