Rom Mİ A2 - Tüm Araçlar, Stok ve Custom Romlar 18.05.2020 ***

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Yeni rom eklendi.

Aosip Derpfest Beta Rom :

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Yeni rom eklendi.

Minimal Project v2 30.12.2019 : Link
Extended UI 1.0 : Link

Son düzenleme:

Berkaymia2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berkay
Cihazım
MiA2
Konular
1
Arkadaslar öncelikle herkese merhabalar telefonu 1 buçuk sene önce aldım gayet mutlu mesut yaşıyorduk kendisiyle ta ki ekranda donmalar takılmalar başlayana kadar android 9Stockrom yüklüydü birkac ay boyunca bu şekilde devam ettim arastirdim ekran paneli ile yazılım arasında bir uyumsuzluk olduğu bilgisine ulaştım. Ardından artık w app olsun herhangi bir yere yorum yapmak olsun bu gibi yazisal işleri yapamaz hale geldim ardından başladım ben bl kilidi nasıl kaldırılır twrp nasıl yuklenir işte googleye install rom instal lineage os falan acemi acemi araştırmalar yapmaya rom vodeolar i izlemeye falan fismekan velhasıl ekran donma sorununu şu an hallettim gibi fakat yaklaştık 3 4 kere twrp silindi tekrar yukledim bir kaç gün telefonu kullanamadım bir bilenden yardım ile telefonu geri döndürdüm falan bu tarz olaylar da başıma geldi bir çok rom kurdum en iyisi su an MIUI 11 android 9 by nebrassy kesinlikle tavsiye ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Arkadaslar öncelikle herkese merhabalar telefonu 1 buçuk sene önce aldım gayet mutlu mesut yaşıyorduk kendisiyle ta ki ekranda donmalar takılmalar başlayana kadar android 9Stockrom yüklüydü birkac ay boyunca bu şekilde devam ettim arastirdim ekran paneli ile yazılım arasında bir uyumsuzluk olduğu bilgisine ulaştım. Ardından artık w app olsun herhangi bir yere yorum yapmak olsun bu gibi yazisal işleri yapamaz hale geldim ardından başladım ben bl kilidi nasıl kaldırılır twrp nasıl yuklenir işte googleye install rom instal lineage os falan acemi acemi araştırmalar yapmaya rom vodeolar i izlemeye falan fismekan velhasıl ekran donma sorununu şu an hallettim gibi fakat yaklaştık 3 4 kere twrp silindi tekrar yukledim bir kaç gün telefonu kullanamadım bir bilenden yardım ile telefonu geri döndürdüm falan bu tarz olaylar da başıma geldi bir çok rom kurdum en iyisi su an MIUI 11 android 9 by nebrassy kesinlikle tavsiye ediyorum.

Forum kuralları gereği tümü kalın harf yazmak yasaktır. Mesajınız düzeltilmiştir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256