Yardım Mi A2 oyun için en iyi rom hangisi? MIUI/Saf Android

Bekir (A2)

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
30
Merhabalar iyi akşamlar. Telefonda performans benim için ön plandadır genelde pili düşünmem en fazla performans alacağım rom hangisidir. MIUI'mı kullanmalıyım yoksa Saf Android'mi

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam baştan indirdim ama sorun aynı kullandiginiz twrp nedir
hocam 3.3.1 yani son surum. İsterseniz cihazinizda onemli dosya yoksa wipe bolumunden format data menusunden yes yazarak dosya biciminiz sifirlansin. yeniden recovery yapip romu bi daha deneyin

Oyla:

Bekir (A2)

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bekir
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
30
hocam 3.3.1 yani son surum. İsterseniz cihazinizda onemli dosya yoksa wipe bolumunden format data menusunden yes yazarak dosya biciminiz sifirlansin. yeniden recovery yapip romu bi daha deneyin
Tamam hocam şuan yedek aldım format data yapıcam

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Eu rom ne zamandır oyun performansı olarak iyi hocam? İlk kez sizden duyuyorum.

Benim oyun için kişisel önerim Lineage os'dur. Bende birilerinden duyup denemiştim inanılmaz fark var fakat pil dayanmıyor bu da kernel farkından dolayı olmalı. Oyun için geçecekse miroom bile eu'dan iyidir şahsen kullanan birisi olarak da söylüyorum, forumdaki arkadaşların da yorumlarına bakarsak böyle düşünüyorlar.
a2 için olan miuı eu hem pil hemde performans açısından diğerleirnden farklı normalde a2 için miuı yok 6x için var eu rom çıktıktan sonra geliştirici hataları giderip a2 için portluyor miuı10 10.3.6 ile 7 buçuk saat ekran aldım 3000 mah batarya var normalde 5 saatı bulmuyor dıger eular şuan miuı11 var oda 6 anca

Oyla:
Üst Alt