MIUI 12 [Mi A2] Mi room Beta MIUI 12 - 20.6.18 [Pie] - Son Güncelleme

revelom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
A2
Konular
10
eu rom da miroom da bu durumda artık güncelleme almayacak mı yani ? peki android 10 miui 12 resmi olacak gelecek mi ?
Mi A2 yaklaşık bir ay önce güncelleme desteği kesildi

resmi güncelleme gelmeyecek mi bu durumda ? android 10 mi 6x miui 12 gelecek mi mesela ? güncelleme almaya devam eden kararlı bir miui kurmak istiyorum çünkü öneriniz nedir ? gerekirse tamamiyle miui yapabilirim telefonu 6x yani.

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
eu rom da miroom da bu durumda artık güncelleme almayacak mı yani ? peki android 10 miui 12 resmi olacak gelecek mi ?

resmi güncelleme gelmeyecek mi bu durumda ? android 10 mi 6x miui 12 gelecek mi mesela ? güncelleme almaya devam eden kararlı bir miui kurmak istiyorum çünkü öneriniz nedir ? gerekirse tamamiyle miui yapabilirim telefonu 6x yani.
Hocam Mi A2 ye resmi olarak Miui 12 gelmez çünkü sonradan 6x e çevirerek kuruyorsunuz,
ek olarak Mi 6X fişi çekildi doğal olarak A2 de çekilmiş demektir,yani android 10 almayacak,ve eu ya da miroom tarafından güncelleme almayacak
Ancak Mi 6X Çin stabil Miui 12 aldığı taktirde Mi A2 ye de kurulabilir hale gelen Eu stabil miui 12 ve android 9 yayınlanacaktır.
Ancak henüz bir şey yok.

revelom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
A2
Konular
10
Hocam Mi A2 ye resmi olarak Miui 12 gelmez çünkü sonradan 6x e çevirerek kuruyorsunuz,
ek olarak Mi 6X fişi çekildi doğal olarak A2 de çekilmiş demektir,yani android 10 almayacak,ve eu ya da miroom tarafından güncelleme almayacak
Ancak Mi 6X Çin stabil Miui 12 aldığı taktirde Mi A2 ye de kurulabilir hale gelen Eu stabil miui 12 ve android 9 yayınlanacaktır.
Ancak henüz bir şey yok.

anladım hocam. o halde şu an kurmanın pek bir anlamı kalmıyor bu durumda. peki şu an önerebileceğiniz stabil güzel batarya dostu rom var mı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
anladım hocam. o halde şu an kurmanın pek bir anlamı kalmıyor bu durumda. peki şu an önerebileceğiniz stabil güzel batarya dostu rom var mı ?
Miui istiyorsanız 6X için çıkmış eu stabil deneyin hocam

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
buyrun linkini de bırakayım son sürüm eu.stabil

revelom

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Berk
Cihazım
A2
Konular
10

tamamdır çok teşekkür ediyorum. bu da güncelleme almıyor sanırım dimi ekstra kurduktan sonra ? son olarak bir de mi a2 için miui dışında batarya dostu rom öneriniz var mı ?

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
tamamdır çok teşekkür ediyorum. bu da güncelleme almıyor sanırım dimi ekstra kurduktan sonra ? son olarak bir de mi a2 için miui dışında batarya dostu rom öneriniz var mı ?
Rica ederim bu rom güncelleme alacaktır hocam Mi 6X için Çin stabil çıkınca bu roma otadan Miui 12 stabil gelecektir,ancak şuan için güncelleme yok
Ek olarak Miui haricinde Pixel Experience veya evox romlarını önerebilirim cihazınız için varsa

tomor

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağdaş
Cihazım
Mi A2
Konular
3