MIUI 11 [Mi A2] Mi room beta MIUI 11- 20.3.26 [Pie]

Ozgr100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
A2
Konular
0
Hocam twrp açılmıyor ki CMD den kuruyorum ama olmuyor. Tel öyle kalsın sorun yok brnim için rok gayet iyi sadece kamera fuzelse yeterli bnm için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam geçmiş olsun cihazınız artık kalıcı olarak mi 6x oldu. Yani mi a2 ye geri dönemezsiniz.

Ama üzülmeyin, artık mi 6x e ait rom kurarken, kernel,kamera fix ve benzeri uygulamalar kurmanıza gerek kalmadı. Artık ota üzerinden gelen güncellemeyi direk kurabilirsiniz.

Şimdi twrp üzerinden wipe işlemini yapıp sadece romu kurun. Kernel,persist ve kamera fix i kurmayın hocam.
hocam bi rom twrp yi silmiş twrp açılmıyor ve hani ilk başta iki kere güç düğmesine basıorduk ya telin açılması içn bootloader kilidi için oda kalkmiş telefonu kapattıgmda kökten açtıgımdda direk normal açılıyor twrp ye de girmiyor flashlamaya çalışıyorum olmuyor yardım etseniz olmz mı bna

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Hocam twrp açılmıyor ki CMD den kuruyorum ama olmuyor. Tel öyle kalsın sorun yok brnim için rok gayet iyi sadece kamera fuzelse yeterli bnm için

hocam bi rom twrp yi silmiş twrp açılmıyor ve hani ilk başta iki kere güç düğmesine basıorduk ya telin açılması içn bootloader kilidi için oda kalkmiş telefonu kapattıgmda kökten açtıgımdda direk normal açılıyor twrp ye de girmiyor flashlamaya çalışıyorum olmuyor yardım etseniz olmz mı bna

Hocam bazı romlar twrpyi silebilir. Fastboot moda alıp twrp flashlamanız lazım.

Ozgr100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
A2
Konular
0
deniyorum fakat olmuyor maalesef mi6x oldu şuan tel siz anlatır mısnız nasıl yapacam die

hocam flashladım her şeyi sorunsuz yaptım başarılı da dedi ama şimdi de telefon açılıyor miui yazısı çıkıyor sonra da ekran kararıyor pc de teli okuyor dahili hafıza göüküyor ne yapmam lazım bi fikri olan var mı

Son düzenleme:

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
deniyorum fakat olmuyor maalesef mi6x oldu şuan tel siz anlatır mısnız nasıl yapacam die

hocam flashladım her şeyi sorunsuz yaptım başarılı da dedi ama şimdi de telefon açılıyor miui yazısı çıkıyor sonra da ekran kararıyor pc de teli okuyor dahili hafıza göüküyor ne yapmam lazım bi fikri olan var mı

Hocam twrpyi flashaldıktan sonra, twrp yi açın cihazda önemli dosyanız varsa yedekleyin. Daha sonra wipe bölümünden format data yapın. Daha sonra cihaza mi roomu atın ve kurun. Ekstra bişey kurmayın. Ve cihazı açın

Ozgr100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
A2
Konular
0
Hocam twrpyi flashaldıktan sonra, twrp yi açın cihazda önemli dosyanız varsa yedekleyin. Daha sonra wipe bölümünden format data yapın. Daha sonra cihaza mi roomu atın ve kurun. Ekstra bişey kurmayın. Ve cihazı açın

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315

Hocam sölüyorum işte. Dediklerimi yaparmısınız ?

Ozgr100

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özgür
Cihazım
A2
Konular
0
Hocam sölüyorum işte. Dediklerimi yaparmısınız ?
Yaptım hocam sadece romu kurdum başka hiç bir şey kurmadım kamera sorunu halka devam etmekte magisk ile kamera fiksini yükledim her şeye evet dedim 2 kere yeniden başlatım fakat kamera halla açılmadı komutlsrda mi yanlış yapıyorum fixsi yüklerken her soruya evet mi diyoruz ses yükseltme tuşu ile

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Yaptım hocam sadece romu kurdum başka hiç bir şey kurmadım kamera sorunu halka devam etmekte magisk ile kamera fiksini yükledim her şeye evet dedim 2 kere yeniden başlatım fakat kamera halla açılmadı komutlsrda mi yanlış yapıyorum fixsi yüklerken her soruya evet mi diyoruz ses yükseltme tuşu ile
Hocam, romun içinden firmwareyi silmeyerek yüklediniz değil mi? Artık silmenize gerek yok.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Aynen hocam hallettim ben çok teşekkür ederim yardımcınız için

Rica ederim hocam. Hayırlı olsun mi 6x iniz. Artık ota üzerinden gelen güncellemeyide direkt kurabilirsiniz.

Üst Alt