Haber Mi A2 MAYIS 2019 GÜNCELLEMESİ

gurkandural

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gürkan
Cihazım
redmi note 12
Meslek
computer engineer
Konular
4
Hepimize hayırlı olsun. Güncelleme sonrası sıkıntılar olursa belirtelim

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190520-080617.png
    Screenshot_20190520-080617.png
    144,9 KB · Görüntüleme: 64

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
Bu hatayı aldım. Alan var mı başka.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190520-111921.png
    Screenshot_20190520-111921.png
    98,9 KB · Görüntüleme: 57

ayyad404

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MurT
Cihazım
Mi A2 64 gb
Konular
1
Ses seviyesi sanki azalmış gibi geldi ön kamerada flash sorunu var (güzellik modu kapalı açık denedim)

eyuup

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eyüp
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
0
Android 9 geldikten sonra tek şarjla normal kullanımda,oyunsuz 1 günü çıkarabilen var mı? Yoksa bende mi sorun var acaba. Her güncellemede şarj düzelir ümidiyle yüklüyorum bir şey değişmiyor.

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
Android 9 geldikten sonra tek şarjla normal kullanımda,oyunsuz 1 günü çıkarabilen var mı? Yoksa bende mi sorun var acaba. Her güncellemede şarj düzelir ümidiyle yüklüyorum bir şey değişmiyor.
kaygılanma dostum herkeste var.. günde 3 defa taktığım oluyor. Artık alışkanlık edindim her boş anımda şarja takıyorum dışarı çıkarsam biter diye.

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Ben cihazı yaklaşık 6 aydır kullanıyorum şarjdan yana hiç bir sıkıntı yaşamadım .. batarya kapasitesinin hakkını veriyor.. sözüm meclisten dışarı ama bazı arkadaşlar tek sandalyeye 4-5 kişi birden oturmaya kalkıyor. Mayıs güncellemesini yaptım herhangi bi sorun yok .. ses gayet yüksek kamera testini de yaptım flaşlar çalışıyor sorun yok .. şu konuya dikkat etmenizi tavsiye ederim yurt dışı cihaz alırken kurcalanmamış sağı solu açılmamış onarım görmemiş cihazları tercih ediniz.. yurtdışı gelen cihazların toplama cihaz olduğu konusunda tecrübelerin oldu özellikle orijinal imeilerini xaoimi nin sitesinden kontrol ediniz.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Ses seviyesi sanki azalmış gibi geldi ön kamerada flash sorunu var (güzellik modu kapalı açık denedim)
Ön kameradakı sorun eskiden beri var nisandayım ben hala var güzellik modu açınca açılıyor kapalıyken yanıp sönüyor eskiden tam tersiydi hard reset atsam düzelir belkı 210 program var buglar olustu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 9 aralık ayında 8 bucuk saat ekran ve 2 gün şarj gitti 4 saat sudoku oynadım aralıksız 2 kere 8 ve 9 saat aldım bidaha alamadım. Nisandayım ilk 60a kadar hızlı iniyor sonra yavaş iniyor akşama kadsr wifi ve mobıl açık arka planda akşam 6 gibi 60 50 de şarj kullanıma bağlı neti kapat 2 günde gider

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
Guncellemeden sonra WhatsApp da sesli mesaj dinlerken ekran kendiliğinden kapanmaya başladı. Uygulama kaynaklı mi yoksa guncellemeden mi anlamadim

ayyad404

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
MurT
Cihazım
Mi A2 64 gb
Konular
1
Ön kameradakı sorun eskiden beri var nisandayım ben hala var güzellik modu açınca açılıyor kapalıyken yanıp sönüyor eskiden tam tersiydi hard reset atsam düzelir belkı 210 program var buglar olustu

Android 9 aralık ayında 8 bucuk saat ekran ve 2 gün şarj gitti 4 saat sudoku oynadım aralıksız 2 kere 8 ve 9 saat aldım bidaha alamadım. Nisandayım ilk 60a kadar hızlı iniyor sonra yavaş iniyor akşama kadsr wifi ve mobıl açık arka planda akşam 6 gibi 60 50 de şarj kullanıma bağlı neti kapat 2 günde gider
bazı küçük sorunlar can sıkıyor sürekli güncelleme alan cihazda olmaması lazım

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Guncellemeden sonra WhatsApp da sesli mesaj dinlerken ekran kendiliğinden kapanmaya başladı. Uygulama kaynaklı mi yoksa guncellemeden mi anlamadim
WhatsAp silip yenıden dene aralık güncellemesinde bendede olmustu

bazı küçük sorunlar can sıkıyor sürekli güncelleme alan cihazda olmaması lazım
Sürekli güncelleme buyüzden alıyor iyice denemıyorlar sen ben deneyip rapor ediyoruz yanı bizi kobay gibi kullanıyor binevi 3 4 ayda bır güncelleme olsa aslında iyi haftalık alan custom rom duymustum ufak tefek sorun olır büyük olmasında

Üst Alt