Yardım Mi A2 Lite şimdiye kadar hiç görülmemiş şekilde dondu

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Bugün Xiaomi Mi A2 Lite cihazım (1 yıldır kullanmaktayım) hiç görülmemiş bir şekilde kasmalar, donmalar meydana geldi, ama şuan bir sıkıntı yok gibi. Xiaomi Mi A2 Lite kullananlar sizdede oldu mu bugün bir şeyler?

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Bugün Xiaomi Mi A2 Lite cihazım (1 yıldır kullanmaktayım) hiç görülmemiş bir şekilde kasmalar, donmalar meydana geldi, ama şuan bir sıkıntı yok gibi. Xiaomi Mi A2 Lite kullananlar sizdede oldu mu bugün bir şeyler?
Uygulama kullanirken mi dondu ? Yoksa uygulamalarin ön bellegini temizlerken mi ? ( Google ve chrome) ön belleklerini temizlerken cihaz genelde afalliyor çünkü

Oyla:

endspeed

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
1
Androidwevier ne görüntüleme işleme yapan bu uygulama güncelleme aldıkça şarj ve donmalar oldu nereden çıkardın diyecek olursanız bu bahsettiğim güncellenirken insta face tarayıcı (ben beta kullanıyorum) defalarca kapandı ve sonrası açılışta kapanışta yükleme olurken video resimde kasmalar başladı bir ara kesilmişti arada yine oluyor. Telefondan değil donanım fazlasıyla yeterli.

Oyla:

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Androidwevier ne görüntüleme işleme yapan bu uygulama güncelleme aldıkça şarj ve donmalar oldu nereden çıkardın diyecek olursanız bu bahsettiğim güncellenirken insta face tarayıcı (ben beta kullanıyorum) defalarca kapandı ve sonrası açılışta kapanışta yükleme olurken video resimde kasmalar başladı bir ara kesilmişti arada yine oluyor. Telefondan değil donanım fazlasıyla yeterli.
Bir tek google önbelleği temizlerken donma yaşiyorum o da telefonun bir bug u herhalde . Yani çok sükur diyeyim donma kasma halen yasamadim.

Oyla:

GizliXiaomi

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
XiaomiGizli
Cihazım
Samsung A20
Meslek
Öğrenci
Konular
39
Uygulama kullanirken mi dondu ? Yoksa uygulamalarin ön bellegini temizlerken mi ? ( Google ve chrome) ön belleklerini temizlerken cihaz genelde afalliyor çünkü
Uygulama kullanırken hocam

Oyla:

ukarakas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ümit
Konular
2
Bu hafta bende de oldu 3 yada 4 kere anlık kısa sürelerle ayrıca telefonun aşırı ısnıdıgına da gördüm

Oyla:

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
depolama alanı fazla doluysa olabilir.arka planda güncelleme vs.bişey yapıyordur bu yüzden de kasar.sonucta komple a53 çekirdeği ne beklenebilir ki

Oyla:
Üst Alt