Soru Mi A2 Lite Pil Performansı

Oguzyncr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
OğuzYeniçeri
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Pili gayet iyi ama online oyunlar oynarsanız 1 günü çıkarmıyor. Bu süreyi daha da yukarı nasıl çekeriz ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Brkdzdr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi A2 lite
Konular
20
Pili gayet iyi ama online oyunlar oynarsanız 1 günü çıkarmıyor. Bu süreyi daha da yukarı nasıl çekeriz ?
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Çekemezsiniz cihazin kapasitesi bu zaten. 26 uygulama kısıtlamissiniz uyarlanabilir ekran ve pil kullanıyorsunuz daha ne olsun ?

Oyla:

Mmseg

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 5
Meslek
Öğrenci
Konular
22
%15de 10 saat daha ne

Oyla:

cokomayi1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gereksiz
Cihazım
iPhone X
Meslek
Bilgisayar
Konular
6
İnsanlar harbiden doyumsuz. Yahu 10 saat gitmiş daha %15'de daha ne istiyorsun ki? 100 saat gitse bile laf edecekler. Asla insanları tatmin edemiyorsun.

Oyla:

Oguzyncr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
OğuzYeniçeri
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu performans ile şikayet ediyorsan, değiştir telefonu derim...
Şikayet değil benim ki. Şarjının 2 gün dayandığını söyleyenler var. Ben de o seviyeye nasıl ulaşılıyor merak ettim sadece.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
127
Şikayet değil benim ki. Şarjının 2 gün dayandığını söyleyenler var. Ben de o seviyeye nasıl ulaşılıyor merak ettim sadece.

Hocam pil performansı gayet iyi sıkıntı yok. Telefonunuzu 3310 gibi kullanırsanız değil 2 gün, 3 gün bile gider takılmayın siz. :D Size gün içinde şarj etme peşinde koşturmuyorsa bu yeterli bence :)

Oyla:

Oguzyncr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
OğuzYeniçeri
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam pil performansı gayet iyi sıkıntı yok. Telefonunuzu 3310 gibi kullanırsanız değil 2 gün, 3 gün bile gider takılmayın siz. :D Size gün içinde şarj etme peşinde koşturmuyorsa bu yeterli bence :)
Teşekkürler kardeşim :)

Oyla:

veliazak

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Veli
Cihazım
Redmi Note 4X
Konular
10
Şöyle ulaşılıyor;

Telefonum Redmi Note 4X ve 4000 bin mAH bataryası var, wifi ile 12 saat ekran süresi, hücresel veri ile 10 saat ekran süresi alıyorum... Kullanım tarzıma göre de 3 tam günü (07-21 saatleri arası) gördüğüm oluyor, ama iki tam günü kesin olarak görüyorum...

* * *

Küçük videolar haricinde uzun film Video izlemem, oyun oynamam, harita, konum, bluetooth gibi şeylerle işim yok, günlük rutin bankacılık, mail, sosyal medya, mesajlaşma işlerimi yaparım, haberleri takip ederim. Tarayıcıdan ulaşabilinen zımbırtıların uygulamalarını telefonuma kurmam (face, twitter, insta, alış veriş siteleri vs. gibi) Rutin olarak telefonumu temizler, düzenli tutarım.

Oyla:

Oguzyncr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
OğuzYeniçeri
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Şöyle ulaşılıyor;

Telefonum Redmi Note 4X ve 4000 bin mAH bataryası var, wifi ile 12 saat ekran süresi, hücresel veri ile 10 saat ekran süresi alıyorum... Kullanım tarzıma göre de 3 tam günü (07-21 saatleri arası) gördüğüm oluyor, ama iki tam günü kesin olarak görüyorum...

* * *

Küçük videolar haricinde uzun film Video izlemem, oyun oynamam, harita, konum, bluetooth gibi şeylerle işim yok, günlük rutin bankacılık, mail, sosyal medya, mesajlaşma işlerimi yaparım, haberleri takip ederim. Tarayıcıdan ulaşabilinen zımbırtıların uygulamalarını telefonuma kurmam (face, twitter, insta, alış veriş siteleri vs. gibi) Rutin olarak telefonumu temizler, düzenli tutarım.
Öncelikle teşekkür ederim. Senin yapıp benim yapmadığım şeyler yazdıkların içerisinde var. Önerilerini uygulayacağım. Anlayışın için teşekkürler :)

Oyla:
Üst Alt