Soru Mi A2 Lite Ön kamera sorunu.

dnzxiao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
1
Merhaba arkadaşlar,

Cihazımın ekranı kırıldığı için servise göndermiştim. Ekranı değiştirilip tarafıma gönderildi. Geldiğinde telefona yazılım(orjinal) attıklarını fark ettim ve ön kamera çalışmıyor. MiFlash ile orjinal rom yüklesem düzelir mi? Veyahut başka bir önerisi olan var mıdır? Bu arada telefon Delta servis garantili ama ben başka bir servise gönderdim.

Saygılarımla.

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Hocam ekran değişimi esnasında kamera bağlantısında sorun oluşmuş olabilir. Bence yeniden servise gönderin.

Oyla:

dnzxiao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
1
Hocam ekran değişimi esnasında kamera bağlantısında sorun oluşmuş olabilir. Bence yeniden servise gönderin.
Yanıt için teşekkürler, aslında yazılım ile alakalı olacağını düşünüyorum. Çünkü ekran değişimi yapılıp bana geldiğin de tekrar ekranını kırdım tekrar gönderdim. :) Teknisyen ekran değişimini yaptığın da beni arayıp " Abi ekranın değişti, 6, 7 tane çalışan kamera taktım. " demişti yazılım atacaktı tekrar ama ben de kargoya yetişmesi için istemedim. Böyle bir durum var yazılım atmayı deneyeceğim.

Oyla:

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Yanıt için teşekkürler, aslında yazılım ile alakalı olacağını düşünüyorum. Çünkü ekran değişimi yapılıp bana geldiğin de tekrar ekranını kırdım tekrar gönderdim. :) Teknisyen ekran değişimini yaptığın da beni arayıp " Abi ekranın değişti, 6, 7 tane çalışan kamera taktım. " demişti yazılım atacaktı tekrar ama ben de kargoya yetişmesi için istemedim. Böyle bir durum var yazılım atmayı deneyeceğim.
Hocam, servis zaten orijinal rom yüklemimişmiydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum giggle~~
Deneyin hocam, belki sorun çözülür.

Oyla:

dnzxiao

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Deniz
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
1
Hocam, servis zaten orijinal rom yüklemimişmiydi? Ben mi yanlış hatırlıyorum giggle~~
Deneyin hocam, belki sorun çözülür.

İlk ekran değişimin de gittim kargoya aldım telefonu ekran sorunsuz çalışıyordu. 10-15 dakika sonra kendini resetlemeye başladı. Tekrar gönderdim işte yazılım yüklemişler. Geldiğinde ön kamera çalışmıyordu. Sonra tekrar ekranı kırdım tekrar gitti işte o zaman yukarı da ki muhabbet oldu :)

Oyla:
Üst Alt