Rom Mi A2 Lite - Global Kararlı Rom V11.0.20.0.QDLMIXM İndirme Bağlantıları

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Mi A2 Lite
Global Kararlı Rom
V11.0.20.0.QDLMIXM
[ Android One ]

images-10.jpg
Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri
1) OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
2) Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
3) Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Mi Flash Tool – Xiaomi Tools
Xiaomitools, Xiaomi için ihtiyacınız olabilecek tüm yazılım araçlarını tek bir noktada toplayarak en güncel sürümlerini direk indirme olanağı ile siz kullanıcılara sunmaktadır.
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Recovery Rom indirme bağlantısı

Fastboot Rom indirme bağlantısı

NOT: Şahsım ve miuiturkiye.net yöneticileri sorumluluk asla kabul etmemektedir ! Cihazınızın başına gelebilecek hasardan asla sorumluluk kabul edilmemektedir

Burak.55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Burak
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
0
Selamlar paylaşımınız için teşekkür ederim a2 lite cihazıma daha 5-6 ay kadar önce miui 11.0.3 stabil rom yükledim fakat son zamanlarda sürekli donmalarla karşılaşıyorum bu rom için de böyle durumlar söz konusu oluyor mu telefonu uzun süre zarfında stabil bir şekilde kullanabilir miyim?

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
kolay gelsin cihaz rootlamadan fasboot ile yükleyebiliyormuyuz.? vede güncelleme alıyor mu ?

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
kolay gelsin cihaz rootlamadan fasboot ile yükleyebiliyormuyuz.? vede güncelleme alıyor mu ?

" Rootlamadan" ifadenizi tam anlayamadım hocam fakat Bootloader kilidinin açık/kapalı olmasından bahs ediyor iseniz,Bootloader kilidini açmadan Fastboot rom yükleyemediğiniz gibi Fastboot ile yükleme yaptığınız da cihazınız sıfırlanacaktır. Güncellemeleri alır.

kemal25.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kemal
Cihazım
note 1
Konular
12
" Rootlamadan" ifadenizi tam anlayamadım hocam fakat Bootloader kilidinin açık/kapalı olmasından bahs ediyor iseniz,Bootloader kilidini açmadan Fastboot rom yükleyemediğiniz gibi Fastboot ile yükleme yaptığınız da cihazınız sıfırlanacaktır. Güncellemeleri alır.
Yani demek istediğim cihazım mi a2 lite bootloader kilidi açık sadece cihazı rootlamak istemiyorum direk fastbootla yükleyebiliyormuyuz.Onu öğrenmek istedim.

archesm

Süper Üye
Onursal Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mesut
Cihazım
Mİ 9T Pro
Konular
618
Yani demek istediğim cihazım mi a2 lite bootloader kilidi açık sadece cihazı rootlamak istemiyorum direk fastbootla yükleyebiliyormuyuz.Onu öğrenmek istedim.

Evet, konu da yer alan Fastboot rom indirme bağlantısını kullanarak, MiFlash üzerinden kurulum yapabilirsiniz.
Tüm verilerinizin sıfırlanacağı için yedeklerinizi almayı unutmayınız.

nurxc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi 10 2022
Meslek
Enjeksiyon
Konular
6
Çift tıkla ekran açma çalışmıyor.dt2w bunuacmanin yolu yokmu ??
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bütün custom romlarda dt2w çalışıyor.

Üst Alt