Yardım Mi A2 Lite Android Pie

Frequencyl

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ozan
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Konular
9
Bildiğiniz üzere Mi A2 modellerine Android Pie sunuldu. Şuan neredeyse tüm Mi A2 modellerinde güncelleme mevcut fakat ben Mi A2 Lite kullanıcısıyım ve bana gelmedi. Bence hem a2 ye hem de Lite a aynı anda gelmeliydi. A2Lite kullanıcılarına sormak istiyorum. Size Android P geldi mi? Ve eğer geldiyse nasıl yaptınız çünkü bende sistem güncelleme kısmında güncel diyor.

vozturk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
VEYSEL
Cihazım
Mi A2 Lite 64GB
Konular
1
Türkiye için Pie güncelleme geldi bana da.

Oyla:

Procyon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhan
Cihazım
Mi a2 Lite
Konular
2
Pil yüzdesi açıp kapatma 9 da da yok. Sistem kullanıcı arayüzü demo modunu da kaldırmışlar ama ben bir yöntem buldum. Nova launcher ı indirip widget lardan nova nın etkinlikler widget ını ekleyin bir liste gelicek, liste den p simgeli sistem arayüzü seçeneğine 1 kere tıklayın sonra sistem kullanıcı arayüzü modu nu bulup 2 kere tıklayın ana sayfaya kısayolu geliyor. Oradan aktif edebiliyorsunuz.

Oyla:

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Aynen hayırlı olsun pie'miz.
Radyo tamam.
Şu birde şu gcam da gelse eksik kalmayacak gibi..

Güzel görünüyor şimdilik..

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

byblt

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Redmi K20 Mi 9t
Meslek
grafiker
Konular
7
Dün öglen saatlerinde güncelleme geldi ancak cihazlardaki farklılıklara göre belki sana ay sonunda gelir muhtemelen bir çok kullanıcı 85 mb lık iyileştirme güncellemesini aldı

Peki bu 85 mb lik güncelleme Türkiye için ne zaman gelir? Var mı bir tahmininiz?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Pil yüzdesi açıp kapatma 9 da da yok. Sistem kullanıcı arayüzü demo modunu da kaldırmışlar ama ben bir yöntem buldum. Nova launcher ı indirip widget lardan nova nın etkinlikler widget ını ekleyin bir liste gelicek, liste den p simgeli sistem arayüzü seçeneğine 1 kere tıklayın sonra sistem kullanıcı arayüzü modu nu bulup 2 kere tıklayın ana sayfaya kısayolu geliyor. Oradan aktif edebiliyorsunuz.

Tam olarak neden bahsediyorsun açıklarmısın ?

Dün öglen saatlerinde güncelleme geldi ancak cihazlardaki farklılıklara göre belki sana ay sonunda gelir muhtemelen bir çok kullanıcı 85 mb lık iyileştirme güncellemesini aldı

Bu konu hakkında bilgim yoktu araştırdım ve dedigin yöntem ile yaptım çok teşekkürler

Son düzenleme:
Oyla:

Arif06

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
Mi 2 lite
Konular
0
Arkadaşlar 9 güncellemesi geldi ama artık pubg çeltikli olmuyor nasıl düzeltirim onu

Oyla:

hmierm

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hami
Cihazım
xiaomi mia1
Konular
0

Bu konu hakkında bilgim yoktu araştırdım ve dedigin yöntem ile yaptım çok teşekkürler
Bende hiçbir uygulama yüklü değil 9 güncellemesi yaptıktan sonra pil yüzdesi kendisi geldi. Ve dediğin gibi aktif etmek veya iptal etmek için buton yok.. ama pil yüzdem aktif ve görünüyor

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:
Üst Alt