İnceleme Mi A2 Lite, Android 9 ile gelen Yenilikler ve Sorunlar! (TEMMUZ GÜVENLİK GÜNCELLEMESİ YAYINLANDI)

hero777

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
hero
Cihazım
Mi A2 Lite
Konular
0
Sanki ekran problemi düzelmiş gibi geldi bana

Aliky

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi a2 Lite
Konular
8
bu saatten sonra güncellenmesi gereken tek şey yazılım değil yeni bir telefon almak bu telefonu almak ile hata ettim

C.A.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
C.A.
Cihazım
Xiaomi mi a2
Konular
9
bu saatten sonra güncellenmesi gereken tek şey yazılım değil yeni bir telefon almak bu telefonu almak ile hata ettim
Hemde ne hata öyle böyle değil huawie almasıma pişmanım pil ve güncelleme artışı diye düşündüm nexustan kalma alışkanlık olarak ama Xiaomi de güncelleme berbat ötesi daha Xiaomi ye bulaşmamak lazım naçizane görüşüm

ömi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
A2 Lite 64GB
Konular
2
Arkadaşlar 8.1 yüklemiş ve güncellemeleri kapatmıştım. Eylül güncellemesini tavsiye eder misiniz? Şikayetçi olan da olmuş, kararsız kaldım. Birde güncellemeleri açsam sorunsuz şekilde Eylül güncellemesi gelir mi?
Teşekkürler

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Merhaba arkadaşlar, cehaletimi mazur görün. Stock romdayım. Eylül güncellemesi geldi ancak bir türlü kuramadı. Güncellemeyi indiriyor ama kurma aşamasına geldi kurulum hatası veriyor. Cihazım tertemiz daha önce ne bir rom nede root atıldı:) neden böyle yaptı anlamadim... Neyse ben de şöyle yapmaya karar verdim ama ne kadar doğru bilemiyorum. Beni yönlendirirseniz sevinirim.

Burdaki stock pie romu indirip hafıza kartıma atsam, daha sonra recovery mode girip 'apply update from sdcard' yapsam olur mu acaba?

Sitede diyorki cihazın hafızasına atın dosyayı sonra ayarlardaki güncelleme kontrol menusunden ... Noktadan seçin. Burayı yapamıyorum çünkü surekli eylul guncellemesi orda duruyor. Benim dediğim gibi olur mu? Dosyayı hafıza kartına atıp recoveryden apply update from sdcard yapsam. İyice canım sıkıldı.

ömi

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
A2 Lite 64GB
Konular
2
Arkadaşlar 8.1 yüklemiş ve güncellemeleri kapatmıştım. Eylül güncellemesini tavsiye eder misiniz? Şikayetçi olan da olmuş, kararsız kaldım. Birde güncellemeleri açsam sorunsuz şekilde Eylül güncellemesi gelir mi?
Teşekkürler
Uzman arkadaşlardan tavsiyeler bekliyorum :)

asiBenlik

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Asi
Cihazım
iPhone
Konular
2
Telefon fiyatına göre mükemmel.
Yazarken ne ile kıyasladığımızda dikkat edelim.

Problem var evet güncelleme ile pil kullanımı arttı.
Bu gibi şeyleri dile getirelim.
Versiyon 10 da düzelsin.
Google Kamera gelsin, neden Android One için root vs yapıyorum.
Bunları yazın.

İlk aldığımızda rehper sorunu gibi unutmayın nasıl halloldu.
Birlikte isteyelim ve alalım.
Mi yapar.
Ben inanıyorum

Mi A2 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
Burda şöyle bir bilgi var ama ne derece doğru bilemiyorum. Sözde mi a2 lite android 10 güncellemesi haftaya verilmeye başlancakmış İngiltereden.

Fanatice

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Serdar
Cihazım
Mi a2 lite
Konular
0
İngilitere xiaomi ile ben de yazıştım arkadaşlar, tam tarih vermiyorlar ama haftaya android 10 güncellemesi verilmeye başlancakmış. Beta mı diye sordum, beta değil tam güncelleme dediler. Hadi bakalım hayırlısı...

Üst Alt