Yardım Mi A2 Lite, Android 9 ile artık wife ya bağlanamıyorum :(

ozi013

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özgür
Cihazım
a2 lite
Konular
1
Bugün android günclleme gerçekleştirdim güncellemeden sonra wife ile bağlantı kuramıyorum wifi kayıt edildi diyor ama bağlanmıyor internette yapabileceğim denemeleri yaptım ama başarılı olamadım şu an ne yapacağımı bilmiyorum nasıl çözebilirim bu sorunu konu hakkında yardımcı olabilecek arkadaşlar yok gösterebilirmi.....

Tako97

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Taleh
Cihazım
Xiaomi Mia 2 Li
Meslek
İt/Helpdesk
Konular
0
Arkadaşlar Selam.Ben Daha Yeni Aldım Mia 2 Lite Ayarlar>Sistem>Gelişmiş>Geliştirici Seçeneklerden (Yeniden Başlatırken Güncelle) Ayarını Devre Dışı Bırakmayı Unutduğum İçin Güncelleme Oldu Aynı Sorun Bendede Vardı Çözdüm Az Önce!!!Aslında Sorun Değil Yapacağınız İşlem Şu ->Wifi girin >Ağ Ekle Diyip Ağın İsmini Parolasını Yazıp Altda Gelişmiş Seçeneklerden En Sonda "Gizli Ağ"-ı "Evet" Yapın Bu Kadar Bağlanacaktır ...Bu Sorun Gizli Ağda Oluyordu.Bende Normalda Bağlanıyor Gizli Olmayanlara. Böylece Sorunda Sorun Olmaktan Çıktı :)...Güncellemede Bağlanacağınız Ağın Gizli Olub Olmadığını Telefona Bildirmeniz Gerekiyor Aksi Takdirde Bağlanmayacaktır ...

Ekli dosyalar

• Screenshot_20190422-114135.png
    Screenshot_20190422-114135.png
    281,8 KB · Görüntüleme: 47
  • Screenshot_20190422-114251.png
    Screenshot_20190422-114251.png
    303,8 KB · Görüntüleme: 45
Son düzenleme:
Oyla:

halilcavdaroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Xiaomi Mi 8 SE
Konular
0
Arkadaşlar Selam.Ben Daha Yeni Aldım Mia 2 Lite Ayarlar>Sistem>Gelişmiş>Geliştirici Seçeneklerden (Yeniden Başlatırken Güncelle) Ayarını Devre Dışı Bırakmayı Unutduğum İçin Güncelleme Oldu Aynı Sorun Bendede Vardı Çözdüm Az Önce!!!Aslında Sorun Değil Yapacağınız İşlem Şu ->Wifi girin >Ağ Ekle Diyip Ağın İsmini Parolasını Yazıp Altda Gelişmiş Seçeneklerden En Sonda "Gizli Ağ"-ı "Evet" Yapın Bu Kadar Bağlanacaktır ...Bu Sorun Gizli Ağda Oluyordu.Bende Normalda Bağlanıyor Gizli Olmayanlara. Böylece Sorunda Sorun Olmaktan Çıktı :)...Güncellemede Bağlanacağınız Ağın Gizli Olub Olmadığını Telefona Bildirmeniz Gerekiyor Aksi Takdirde Bağlanmayacaktır ...
Hocam çok sağolasın senin yönteminle çözdüm olayı kesin çözüm de seninki bence clap~~

Oyla:

cashflow67

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
P40Lite-Mi 9 SE
Meslek
Resepsiyonist
Konular
3
Modemi 10. Kapatıp açtım ve düzeldi inşallah tekrar etmez. Bir digerdiğer sorunda şarj güncelleme yapmadan önce çok daha iyi gidiyordu şarjı. Şimdi akşama kadar bile dayanmıyor. 4000 mah batarya var dediler one az şarj yer dediler aldık ama pişman ettir meyin insani
Kardeşim bende telefonu yaklaşık bir senedir kullanıyorum ama dediğin sıkıntıları hiç bir güncelleme de yaşamadım. Gereksiz uygulamaları devre dışı birak, ayarlar pilden uyarlamalı pili etkinleştir. Ayrıca konum ayarlarindan taramaları da kapat. Olmadı telefou fabrika ayarlarına döndür.

Oyla:

Muhammed313

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
salammm
Cihazım
Xiaomi redmi 5
Konular
0
formattan başka bir yolu yokmudur