Yardım Mi A2 Kendi kendine yeniden başlıyor

Yobaz_44

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ertan
Cihazım
Mi A2
Konular
2
Mi A2 cihazımı 03.09.2018 tarihinde aldım. Son gelen android 10 güncellemesinden sonra telefonda sürekli problemler olmaya başladı.
İlk başlarda gece saatlerinde kendi kendine 1 kere reset atıyordu ama son 1 haftadır her gün 500-600 kere yeniden başlatıyor sonra kendi kendine düzeliyordu ta ki bugüne kadar, bugün gece reset atmaya başlamış sanırım ve hala düzelmedi. Bu durum nasıl çözülebilir? Sizce direkt KVK ya mı göndereyim?

NOT : recovery moda geçiş yapıyorum ama hemen reset atıyor. İşlem yapmama müsade etmiyor.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Mi A2 cihazımı 03.09.2018 tarihinde aldım. Son gelen android 10 güncellemesinden sonra telefonda sürekli problemler olmaya başladı.
İlk başlarda gece saatlerinde kendi kendine 1 kere reset atıyordu ama son 1 haftadır her gün 500-600 kere yeniden başlatıyor sonra kendi kendine düzeliyordu ta ki bugüne kadar, bugün gece reset atmaya başlamış sanırım ve hala düzelmedi. Bu durum nasıl çözülebilir? Sizce direkt KVK ya mı göndereyim?

NOT : recovery moda geçiş yapıyorum ama hemen reset atıyor. İşlem yapmama müsade etmiyor.
telefonu fabrika ayarlarına al format data yap herşey silinsin en temizi uğraşma muhtemel root yada yazılımdan kaynaklı

Oyla:

furkan5500

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi a2
Konular
16
bootloop döngüsüne girmiş telefonun. hard reset atmayı dene hızlı şekilde

Oyla:

bluefever3

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Caner
Cihazım
Mi A2 64gb
Konular
0
Aynı durum bana olmuştu. Önce nadiren sonradan sık sık ve saatlerce devam eden bir döngü. garantiye götürdüm anakartı değiştirdiler.

Oyla:
Üst Alt