Soru Mi A2 Kasa İçinden Ses Gelmesi Sorunu

Controller

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Gürhan
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Öncelikle merhabalar dün itibariyle Xiaomi ailesine Mi A2 modeli ile giriş yaptım.Fakat benim bir sorunum var telefonun üst kısmına arka kamera üstü-yanı tarafına elle vurunca sanki içinde sallanan bi şeyler varmış gibi ses geliyor kasa mı oturmamış yoksa bu genel bi sorun mu bilmiyorum.Sizinde A2 cihazlarınızda böyle bi sorun var mı? Yoksa ürünü iade edeceğim.

AfterLife

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Arkadaşlar ses kamera lensinden geliyor. Bu sadece xiaomi ye mahsus bir durum deil. İphone cihazlardada cihazi sallarsaniz kamere kismindan ayni sesin geldigini duyarsiniz. Cihazlara vurup sallayip durmayin :):)

Oyla:

Ado40

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Adnan
Cihazım
Mi9 se
Konular
0
Kamera odaklarken ses gelmiyor.Öyle az bir ses değil vurduğumda gelen telefon elindeyken de duyuluyor.
Benim cihazında aynı sorunu var çıt çıt ses geliyor arka kamera tarafına vurunca bir yere koyunca cozebildinizmi siz durumu

Oyla:

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
Aynı sorun uzun zaman önce mi max 2 de başıma gelmişti ilk aldığım zaman kameranın olduğu kısımdan kum sesi gibi birşey geliyodu garantiye yolladım 20 gün durduktan sonra durumun normal olduğunu belirtip geri gönderdiler daha sonra bi arkadaşa redmi 6A almıştık ondada aynı ses geldiğini fark edince zamanla alışmaya başladım giggle~~

Oyla:

theru

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Hasan
Cihazım
Mi 6x
Konular
1
çin versiyonu olan mi 6x e sahibim. Aynı sesi ben de farketmiştim ancak sonradan takılmadım hiç, sanırım bu seride normal olan bir şey :)

Oyla:
Üst Alt