Yardım Mi A2 Isınma ve Kasma Problemi

Fatih38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
4
Telefon Modeli
Mi A2
Bootloader Kilidi
Kapalı
Telefonum son zamanlarda aşırı derecede ısınmaya başladı .. ve ısındığı zaman çok fazla kasıyor.. yani hafife alınacak derecede değil, pubg de öyle bir kasıyor ki, donuyor resmen oynanmıyor oyun... Acaba sebebi nedir ki? Önceden böyle değildi.. son bir kaç gündür böyle.. telefona ekstra depo doldurucu birşeyler de indirmedim.. herşey aynı duruyor.. aynı model telefondan arkadaşımda da var ve onda da aynı sorunlar var... Acaba kılıftan mi diye düşündük kılıfları çıkarttık. Ama hâlâ kasmaya ve ısınmaya devam ediyor.. çok fazla ısınıyor elimi yakıyor ve çok fazla kasıyor takılıyor bildiğin oyun hiç oynatmıyor...

Fatih38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
4
64 GB 4gb ram olan modelidir telefonum

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Telefonum son zamanlarda aşırı derecede ısınmaya başladı .. ve ısındığı zaman çok fazla kasıyor.. yani hafife alınacak derecede değil, pubg de öyle bir kasıyor ki, donuyor resmen oynanmıyor oyun... Acaba sebebi nedir ki? Önceden böyle değildi.. son bir kaç gündür böyle.. telefona ekstra depo doldurucu birşeyler de indirmedim.. herşey aynı duruyor.. aynı model telefondan arkadaşımda da var ve onda da aynı sorunlar var... Acaba kılıftan mi diye düşündük kılıfları çıkarttık. Ama hâlâ kasmaya ve ısınmaya devam ediyor.. çok fazla ısınıyor elimi yakıyor ve çok fazla kasıyor takılıyor bildiğin oyun hiç oynatmıyor...
Ayni sekilde benim mi 8 lite de çok ısınmaya basladi son günlerde ama Snapdragon 660 kastirmiyor yaz geldı diye olabili4

Oyla:

Fatih38

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
4
Ayni sekilde benim mi 8 lite de çok ısınmaya basladi son günlerde ama Snapdragon 660 kastirmiyor yaz geldı diye olabili4
Büyük ihtimalle yaz geldiği için diye düşünüyorum bende.. fakat, yazın oyun oynayamayacağız mı? Böyle bir saçmalık olamaz... Bunun bir sebep-sonuç-çözüm ilişkisi olması lazım.. çözümü yokmu acaba

Oyla:

CraweL

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Note 8 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
461
Büyük ihtimalle yaz geldiği için diye düşünüyorum bende.. fakat, yazın oyun oynayamayacağız mı? Böyle bir saçmalık olamaz... Bunun bir sebep-sonuç-çözüm ilişkisi olması lazım.. çözümü yokmu acaba
Aynı sorun mi 8de de varmiş bir konuda okumuştum

Oyla:

Ayyıldız

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
Mİ 8 LTE
Konular
18
Isınma kasma yapar.ya da yapmaz burasi kisa vade icin tartisilir ama uzun vadede buyuk sorunlar getirir.

Oyla:
Üst Alt