Rom [Mi A2][Android 9.0] MIUI 11 Stabil Rom V.11.0.2.0 [ PORT ]

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
[Mi A2][Android 9.0]MIUI 11 Beta Rom V.9.10.31 [ PORT ] kullanıyordum hocam .

1- wipe > dalvik art cache , cache > wipe yaptim .

2- [Mi A2][Android 9.0] MIUI 11 Stabil Rom V.11.0.2.0 [ PORT ] direk kurdum önceki paylastiklarinizi böyle yapıyordum sıkıntı olmuyor du .
ne yapmam lazım Ironsides hocam ?

Hocam önce mesajınızı düzenlermisiniz. Tümü kalın harf ve font boyunuz çok büyük.

Şimdi siz beta sürümünden kararlı sürüme geçtiniz. Bu yüzden internel storage yani dahili hafıza harici wipe yapmalıydınız. Yaptığınız wipe sadece betadan betaya yada kararlıdan kararlıya geçişlerde iş görecektir.

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Bana karşı sözlerinizden bahsetmedim. Diğer üyelerimize olan sözleriniz emri vaki. Alıntıladığım mesajınızı lütfen tekrar okuyunuz. Bir kaç kez daha denk geldim, kötü niyetle yapmadığınızı hissediyorum ama kural kuraldır. Dikkat etmenizi rica edeceğim sadece.
Hocam emri vaki yok ben kimseye emir vermem vermek haddim değil yapılması gerekeni normal yazmıstım sadece yardımcı olmak için amaç burda paylaşım yapmak yardımcı olmak sildim yazımı kolay gelsin

mustafaeksenofficial

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
gm4g
Konular
0
Hocam önce mesajınızı düzenlermisiniz. Tümü kalın harf ve font boyunuz çok büyük.

Şimdi siz beta sürümünden kararlı sürüme geçtiniz. Bu yüzden internel storage yani dahili hafıza harici wipe yapmalıydınız. Yaptığınız wipe sadece betadan betaya yada kararlıdan kararlıya geçişlerde iş görecektir.
Tamam hocam yazı fontunu düzelttim .
Dahili hafıza hariç wipe yapınca uygulamalar falan siliniyor mu ? Temiz bi başlangıç mı yapmam gerekiyor ? Teşekkürler

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Tamam hocam yazı fontunu düzelttim .
Dahili hafıza hariç wipe yapınca uygulamalar falan siliniyor mu ? Temiz bi başlangıç mı yapmam gerekiyor ? Teşekkürler

Kesinlikle hocam. Uygulamalar siliniyor. Beta sürümünde kalmak isterseniz, gelecek güncellemeyi beklemeliydiniz. Bu paylaştığım stabil kararlı romdu

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Acaba bu yayinladiginiz bendekinin yeni guncellemesi mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Acaba bu yayinladiginiz bendekinin yeni guncellemesi mi?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Yok hocam onun yeni sürümü çıktı ama daha eklemedim. Deniyorum bugün yayınlayacağım.

Ironsides

Süper Üye
Yönetici
Moderatör
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Not Found
Cihazım
Poco F3 8/256
Meslek
Mod
Konular
315
Beklemedeyiz hocam. Peki siz hangisini onerirsiniz batarya performansi olarak

Malum ben sürekli rom denediğim için pek şarja bakamıyorum hocam. Ama betanın yani sizdeki rom sanırım sarj konusunda iyi.

orhankinik

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan
Cihazım
Mi Note 10
Meslek
Öğretmen
Konular
5
Ironsides Merhabalar öncelikle, bir yılı aşkın bir süredir mi A2 kullanıyorum, andorid one ın sadeliği ve sıkıcılığından sık sık şikayet edip duruyordum kendime ama miui ye geçmek için uğraşmaya da çok vaktim yoktu ayrıca detaylı bir anlatım klavuzu da bulamadım. Bu sitedeki gerek bootloader açma, twrp yükleme gerekse sizin bu konunuz yardımıyla cihazıma miui yükledim işlemleri şimdi bitirdim. Birkaç gün deneyeceğim, problemim olursa yine foruma yazarım, bu işlerde emeği olan herkese teşekkür ederim

cngkn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can
Cihazım
Xiaomi A2
Konular
13
Ironsides Merhabalar öncelikle, bir yılı aşkın bir süredir mi A2 kullanıyorum, andorid one ın sadeliği ve sıkıcılığından sık sık şikayet edip duruyordum kendime ama miui ye geçmek için uğraşmaya da çok vaktim yoktu ayrıca detaylı bir anlatım klavuzu da bulamadım. Bu sitedeki gerek bootloader açma, twrp yükleme gerekse sizin bu konunuz yardımıyla cihazıma miui yükledim işlemleri şimdi bitirdim. Birkaç gün deneyeceğim, problemim olursa yine foruma yazarım, bu işlerde emeği olan herkese teşekkür ederim
Ayni sekildeydim hocam ben de. Pisman olmayacaksiniz buna eminim

Üst Alt