Yardım Mi A2 4G ve Şebeke Sorunu

freestyleminds

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eki
Cihazım
Xiaomi Mi A2
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Birkaç gün önce ithalatçı garantili Mi A2 satın aldım. Fakat 4G bağlantım zaman zaman gidip gidip geliyor. Malumunuz telefonda Band 20 desteği mevcut. Yardımcı olursanız sevinirim.

aristokratris

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi A2
Konular
6
Ayarlar / ağ ve internet / mobil ağ / gelişmiş / tercih ağ türü .. 4g yı seçin ayrıca aynı yerde geliştirilmiş 4g LTE modu aktif edin

Oyla:

nurxc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Nuri
Cihazım
Redmi 10 2022
Meslek
Enjeksiyon
Konular
6
*#*#86583#*#*
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HD modunu ve 4g LTE geniş bant kullanımını sağlar.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bulunduğun mevkiye göre 4g/3g/h+ gibi degiskenlikler görebiliyoruz.ulkemizin 4g yapısıyla ve geciskenlikle alakalı.daha henüz 4g Kayseri'de şehir merkezinde bile akıcı değil.vodafone vericisine yakinsam 4g LTE yoksa her türlü 3g falan filan.yani sistem oturmadı daha cihazla alakası yok.bu kadar benim şahsi görüşüm.

Oyla:

turknet33

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
burhan
Cihazım
7100
Konular
6
Teşekkür ederim. Vodafone kullanıyorum, önceki cihazımda hiç problem yaşamıyordum. Şu an Türk telekomu da ikinci hat olarak olarak taktım ondan da bağlantı kopmaları yaşıyorum. Hattımı turkcell e taşıdım bir de onu deneyeceğim :) Sorunun cihazın kendisinde olma durumu var mıdır ?
Bazı bölgelerde bz istasyonu sorunu var mesela benim de vodadone nette ve konusmada sorun yasıyorum note3 cıhazında başka bı hat vodafone oda aynı bası bolegelerde vodafone ve Turkcell aynı bazistasyonu kullanıyor doye duydum başka semtlerdede dene bı tuekcellede dene

Oyla:
Üst Alt