Yardım Mi A1 Telefonum Açılmıyor

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Merhaba arkadaşlar, forumda bulunan Mi A1 Tool ile google kamera yüklemek isterken daha önce indirdiğim programı ile yanlışlıkla işlem yaptım. Bunun sonucu olarak telefonum açılmıyor. Şöyle izah edeyim tam mi ekranı gelirken siyah ekranda kalıyor.
Telefonunumun kilidi açık. Fastboot da giriyor orada da bir problem yok. Android 8.0 yüklüydü. Telefonuma nasıl bir işlem yapmam gerekir ki açılsın. Lütfen yardımcı olacak kişiler ayrıntılı yazarsa sevinirim çok fazla bilgim yok. İsterseniz Teamviewer ile bağlantı yapabilirsiniz.
Not:(Acil yardım istiyorum yarın yola çıkacağım navigasyon filan lazım ücret mukabilinde yapmak isteyen arkadaşlara da kapım açık yardımlarınızı bekliyorum.)

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Merhaba arkadaşlar, forumda bulunan Mi A1 Tool ile google kamera yüklemek isterken daha önce indirdiğim programı ile yanlışlıkla işlem yaptım. Bunun sonucu olarak telefonum açılmıyor. Şöyle izah edeyim tam mi ekranı gelirken siyah ekranda kalıyor.
Telefonunumun kilidi açık. Fastboot da giriyor orada da bir problem yok. Android 8.0 yüklüydü. Telefonuma nasıl bir işlem yapmam gerekir ki açılsın. Lütfen yardımcı olacak kişiler ayrıntılı yazarsa sevinirim çok fazla bilgim yok. İsterseniz Teamviewer ile bağlantı yapabilirsiniz.
Not:(Acil yardım istiyorum yarın yola çıkacağım navigasyon filan lazım ücret mukabilinde yapmak isteyen arkadaşlara da kapım açık yardımlarınızı bekliyorum.)
Telefonunuza uygun fastboot romunu indirip, 64 bit pc ve 64 bit mi Flash kullanarak, telefonu fastboot moduna alıp rom yükleyebilirsiniz. Mi Flash ile rom kurma rehberi forumda mevcut detaylı anlatımına bakabilirsiniz.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
Dediğiniz gibi yapmaya çalıştım ama mi flash tool error hatası veriyor. Oem kilit kapanmış olabilir mi? Kapanmışsa nasıl bir yol izlemeliyim.

Oyla:

Mertal

Eski Mkalkan21 :)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi 5 Plus
Konular
23
Dediğiniz gibi yapmaya çalıştım ama mi flash tool error hatası veriyor. Oem kilit kapanmış olabilir mi? Kapanmışsa nasıl bir yol izlemeliyim.
Mi Flash telefonu görüyor mu? Görüyorsa rom dosyasının hasarlı veya yanlış olmadığını kontrol edin.

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

giresunlu_28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
0
Ayni sorun bende de var.Mi flash clhazi goruyor ama oem kilidi kapali sanirim nasil acabilirim?

Oyla:

giresunlu_28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
0
Bootloader kilidi kapalı ise EDL moduna geçerek stock rom yüklemesi yapmanız gerekiyor
Garantiye gönderdim hocam .Yeniden yazılım yükleyip sağolsun yapıp gönderdiler.Yeniden yüklemek istiyorum .Yardımcı olabilir misiniz özelden

Oyla:
Üst Alt