Haber Mi A1 Şubat Ayı Güncellemesi !!

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
İYİ AKŞAMLAR DOSTLAR,

Biraz önce Mi Resmi Forum'dan edindiğim bilgiye göre Şubat Ayı Güncellemesi 22-23 Şubat tarihleriyle dağıtıma başlıyor !
İki konu okudum iki konuda da bahsedilen tarihler bu şekilde.

Güzel haberi hemen vereyim dedim :)
Başka başlık açmayalım bu başlık altında konuşup tartışalım kolay gele :D

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
Bizim A1 güncellemesini Google yollamıyor mu? :) Şubat ayı güvenlik güncellemesinden başka ne özellik gelebilir ki? İçerik belli mi?

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Bizim A1 güncellemesini Google yollamıyor mu? :) Şubat ayı güvenlik güncellemesinden başka ne özellik gelebilir ki? İçerik belli mi?
Ben Android One olayının içinde 2 yıldır varım. General Mobile 4G kullanıyordum. Sorunuza gelince, güncellemeyi kim veriyor muamma, çünkü firma diyor ki Google veriyor, Google diyor ki telefon üreticisi veriyor. Biz her türlü güncelleme gelmiş mi gelmemiş mi ona bakıyoruz..

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
İYİ AKŞAMLAR DOSTLAR,

Biraz önce Mi Resmi Forum'dan edindiğim bilgiye göre Şubat Ayı Güncellemesi 22-23 Şubat tarihleriyle dağıtıma başlıyor !
İki konu okudum iki konuda da bahsedilen tarihler bu şekilde.

Güzel haberi hemen vereyim dedim :)
Başka başlık açmayalım bu başlık altında konuşup tartışalım kolay gele :D
[doublepost=1519243354,1519243209][/doublepost]Kardesim telefonu alalı 3 haftayı gecti hepsiburadadan aldim 7.1.2 sürümü mevcut ve guvenlik yamasi 1 agustos 2017 yazıyor ayrıca telefonu kapatıp açılırken unlock yazıyor yani bootloader kilidide acik bu sorunu hepsi buradadan bu telefonu alanlarda yaşıyor yani bize niye gelmoyir bu güncelleme sorun ne yani

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
[doublepost=1519243354,1519243209][/doublepost]Kardesim telefonu alalı 3 haftayı gecti hepsiburadadan aldim 7.1.2 sürümü mevcut ve guvenlik yamasi 1 agustos 2017 yazıyor ayrıca telefonu kapatıp açılırken unlock yazıyor yani bootloader kilidide acik bu sorunu hepsi buradadan bu telefonu alanlarda yaşıyor yani bize niye gelmoyir bu güncelleme sorun ne yani
Telefonu aldığın yeri arayıp sormanı öneririm öncelikle. Ben sırf sadece mi a1 almak için İstanbula gittim ithalatçi firmadan elden aldım.

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22

sefa142

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sefa
Cihazım
Mi 9 Global
Konular
18

Bende yaklaşık 3 hafta önce hepsıburada dan aldım fakat hiç öyle sorunlar yaşamadım, en son sürümdeyim şuan gayet akıcı ve hiç bir soruna raslatmadım. Güncellemeleri almama sebebin bence telefonu sana vermeden önce açmışlar , unlock olayını telefonu bilgisayara bağlamadan yapamazlar. Room atmasını biliyorsan son sürüm romu yükle ve kur.

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Bende yaklaşık 3 hafta önce hepsıburada dan aldım fakat hiç öyle sorunlar yaşamadım, en son sürümdeyim şuan gayet akıcı ve hiç bir soruna raslatmadım. Güncellemeleri almama sebebin bence telefonu sana vermeden önce açmışlar , unlock olayını telefonu bilgisayara bağlamadan yapamazlar. Room atmasını biliyorsan son sürüm romu yükle ve kur.
Güncellemenin unlockla alakası olmaz vr bu sorunu tek ben yaşamıyorum

yilmaziyigun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yılmaz
Cihazım
Mi A1
Meslek
Mobil Yazılımcı
Konular
4
bende kilit açık olduğuna dair belirti yoktu
[doublepost=1519293991][/doublepost]
Hepsiburadayı ariyorum ben bilmem diyor
ben gönderdim teknik servise 8.0 gelmiyor diye global rom yerine stock atmışlar telefon off moduna girmiş Mİ ye göndermişler felan hep sıkıntı iade etttim teknik servis(Güncel Dijital)

Üst Alt