Soru Mi A1 Şubat Ayı Güncellemesi

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Arkadaşlar konu başlığından da anlaşıldığı üzere 11 gün geçmesine rağmen Şubat ayı güncellemesi bana gelmedi. Gelen varsa yazabilir mi ?

Ayrıca her ay başı gerek güncellemelerle alakalı gerek telefon hakkında bi başlık açıp o başlık altında sohbet edelim, soru soralım, birbirimize yardımcı olalım derim, teşekkürler :)

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Banada gelmedi Google hizmetler çerçevesini temizle diyecegim fakat google hizmetler çerçevesinin önbellegini temizlemek zararlı deniyor bilemiyorum ne yapmaliyiz şuan ki sürüm çok sorunlu bende sabırsızlanıyorum yeni güncelleme gelsin diye.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

İhaleci

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İhaleci
Cihazım
Artık Yok
Meslek
Grafiker
Konular
9
Arkadaşlar konu başlığından da anlaşıldığı üzere 11 gün geçmesine rağmen Şubat ayı güncellemesi bana gelmedi. Gelen varsa yazabilir mi ?

Ayrıca her ay başı gerek güncellemelerle alakalı gerek telefon hakkında bi başlık açıp o başlık altında sohbet edelim, soru soralım, birbirimize yardımcı olalım derim, teşekkürler :)
Hocam A1 için güncelleme geldi diye biliyorum. Diğer sorunuza gelince haftalık güncelleme xiaomi cihazlarına kendi ara yüzü olan mi uzantılı beta rom versiyonlarına geliyor. Yani A1 cihazında saf android olduğu için siz bu mi romdan yararlanamazsınız.

Banada gelmedi Google hizmetler çerçevesini temizle diyecegim fakat google hizmetler çerçevesinin önbellegini temizlemek zararlı deniyor bilemiyorum ne yapmaliyiz şuan ki sürüm çok sorunlu bende sabırsızlanıyorum yeni güncelleme gelsin diye.

Güncelleme geldi diye biliyorum fakaz şuan için A1 cihazı kullanmıyorum.

Oyla:

mertino

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert Göleci
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Bu mi a1 de güncelleme sıkıntısı var cidden google hizmet çerçevesini silmeden bişey gelmiyor. Sizce yapayim mı bu google gizmet çercevesini silmeyi ?

Oyla:

thsndrn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
td
Cihazım
gm 5 plus
Konular
0

o işlemi yapma hocam.. uygulama bildirimleri sapıtıyor.. 1-2 gün bekle elbet gelecek zaten.

Oyla:

FastMember

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
24
Google hizmet çerçevesini 2 kere temizledim. Ne gibi zararı olucak ? :/ Duzeltmek icin fabrika ayarimi yapmam gerekiyor?

Oyla:

ozgurktekin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
1
Şubat ayı güncellemesi daha dağıtılmadı. Beta kullanıcıları için bir durum test ediliyor şu an.

Ama daha ilginç olanı. Android One cihazlarından daha önce Nokia 6 ve 8 için Oreo 8.1 resmi olarak çıktı :)

Oyla:

İsmailak07

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Xiomi A1
Konular
22
Şubat ayı güncellemesi daha dağıtılmadı. Beta kullanıcıları için bir durum test ediliyor şu an.

Ama daha ilginç olanı. Android One cihazlarından daha önce Nokia 6 ve 8 için Oreo 8.1 resmi olarak çıktı :)
Ben 2 hafta önce aldım benim android 7.1.2 ben napayım bana 8 bile gelmedi☺️

Oyla:

mstfygtman.

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi A2
Konular
22
Oreo 8.0 güncellemesi bana telefonu aldığım gibi geldi ama gelmese de olurmuş açıkçası. Güncellemeyi alamayanlar üzülmesin hala tam stabil çalışmıyor. Ayrıca Xiaomi'nin güncellemeleri geciktirmesi böyle bir şirkete yakışmadı diyebilirim. General Mobile yapsa hadi neyse :)

Oyla:
Üst Alt