Rehber Mi A1 Stock Rom'a Rootsuz Google Camera Yükleme Rehberi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Yüklemeyi kaldırıp aşağıdaki sürümlerden birini deneyin:

Mrpetric

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi a1
Konular
1
MAALESEF OLMADI yarenersonmez .BU ARADA WİN 8 DEN KURUYORUM.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

HER İŞLEMİ YAPIYORUM.DİRVERİ KURUYORUM.CAM2.APİ indiriyorum.TEL YENİDEN BAŞLIYOR VE BU SIRADA MAGİSK İNDİRME ARAYÜZÜ KARŞILIYOR BEKLİYORUM KENDİNİ YENİDEN BAŞLATIYORçVe olmuyor sonuç olarak. yarenersonmez

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Öncelikle yazdıklarınızın tamamını büyük harfle yazmanıza gerek yok. Bu konuda biraz özenmenizi rica ediyorum. Mesajlarda ismimi etiketlemenize de gerek yok, konu altında yazılan her mesaj bana bildirim olarak geliyor zaten.
Ve yaptıklarınızı tekrar gözden geçirerek bir daha deneyin. Yanlış yaptığınız veya atladığınız bir yer vardır muhakkak. Bunca insan bu rehberi kullanarak yaptı bu işlemdi, kimse sorun yaşamadı. Eğer herşeyi doğru yaptığınızdan %100 eminseniz özel mesaj atın size bizzat yardımcı olmaya çalışayım son çare olarak.

Mrpetric

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yusuf
Cihazım
Xiaomi Mi a1
Konular
1
Evet abi bir kez daha denedim, stock romdan itibaren pür dikkat okuyarak yaptım fakat olmadı.Yardımcı olabilir misiniz?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Evet abi bir kez daha denedim, stock romdan itibaren pür dikkat okuyarak yaptım fakat olmadı.Yardımcı olabilir misiniz?
Telefonu fastboot moduna aldıktan sonra komut istemine "fastboot devices" yazdığınızda telefonunuzu görüyor mu bilgisayar?

giresunlu_28

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erhan
Cihazım
Xiaomi mi A1
Konular
0
Üstad sağolasın anlatımın çok başarılıydı.Sayende sorunsuz kurabildim.

ferhat pau

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi a1
Konular
0
Bu başlık için çok teşekkürler. Gerçekten ükemmel olmuş. sorunsuzca kurdum. Yanlız bazı apk larda bazı işlevler ya çalışmıyor yada tam verimli olmuyor. Son yukledigim apk sı ilk kurdugumda yavas cekim iyi çalışıyordu sonradan donmaya başladı. 120 fsp ile cekiyor sanırım onuda değiştiremedim.

Sormak istediğim birşeyde adresindeki tüm apk lar mi A1 ile uyumlumudur. Değilse uyumlu olanı nasıl anlayacağım.

Teşekkürler

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Bu başlık için çok teşekkürler. Gerçekten ükemmel olmuş. sorunsuzca kurdum. Yanlız bazı apk larda bazı işlevler ya çalışmıyor yada tam verimli olmuyor. Son yukledigim apk sı ilk kurdugumda yavas cekim iyi çalışıyordu sonradan donmaya başladı. 120 fsp ile cekiyor sanırım onuda değiştiremedim.

Sormak istediğim birşeyde adresindeki tüm apk lar mi A1 ile uyumlumudur. Değilse uyumlu olanı nasıl anlayacağım.

Teşekkürler
Bütün apklar uymuyor hocam maalesef, deneyerek uyumlu olup olmadığını anlayabiliriz ama denemeden önce şöyle bir yaklaşım sergilersek daha rahat buluruz :
Port sitesinde xiaomi mi 5x için paylaşılan bir apk'nin uyma ihtimali Samsung bir cihaz için portlanmış bir apk'ye göre daha yüksek bir ihtimalle uyum sağlayacaktır.
Zaten bizim konu içinde verdiğimiz apk genel anlamda en çok uyum gösterendir.

ferhat pau

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ferhat
Cihazım
mi a1
Konular
0
Bütün apklar uymuyor hocam maalesef, deneyerek uyumlu olup olmadığını anlayabiliriz ama denemeden önce şöyle bir yaklaşım sergilersek daha rahat buluruz :
Port sitesinde xiaomi mi 5x için paylaşılan bir apk'nin uyma ihtimali Samsung bir cihaz için portlanmış bir apk'ye göre daha yüksek bir ihtimalle uyum sağlayacaktır.
Zaten bizim konu içinde verdiğimiz apk genel anlamda en çok uyum gösterendir.
Çok teşekür ederim verdiğiniz bilgi için.

ArizonaDream

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Meslek
Bankacı
Konular
28
8.1 deydim, Gcam yükleyebilmek için Nisan güncellemesine geri dönmem gerekiyordu, anlatılan adımları harfiyen uyguladım. Cihaz sadece sıfırlandı, miflash kısmındaki flashing yazısı hiç success olmadı ve nisan güncellemesine dönmedi. Fabrika ayarlarına döndü cihaz. Neden böyle bir olmuş olabilir? :S

Üst Alt