Rehber Mi A1 Stock Rom'a Rootsuz Google Camera Yükleme Rehberi

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Açtıktan sonra o aşamada kalmıştım. Winzıptan çıkardıktan sonra çıkan dosyanın uzantısını değiştirip tekrar WinZip tan çıkardım. Açılmış dosyaları seçtikten sonra toplam 206 sn flash işlemi gerçekleşti. 30dk falan sürmedi hiç.
Dosyayı direk winrar programı ile C:\ dizinine çıkartın direk. Muhtemelen yanlış dizin seçiyorsunuz. Seçim yaparken klasörleri açın, images klasörünün üstündekini seçin.

Gulnare

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
8.0
Cihazım
Mi A1
Konular
7
mi
Dosyayı direk winrar programı ile C:\ dizinine çıkartın direk. Muhtemelen yanlış dizin seçiyorsunuz. Seçim yaparken klasörleri açın, images klasörünün üstündekini seçin.
Kurulumu yaptım. Kamerada sorunsuz çalışıyor. winziptan ilk çıkarmada images klasörü çıkmıyor. Çıkan dosyanın üzantısını zip yapıp tekrar çıkarmak gerekiyor. Yardımlarınız için çok teşekkürler. Google kameranın keyfini çıkarıp güncellemeri takip edeceğim. :)

Birde OEM kilit açık kalıyor. Geliştirici seçeneklerinden kapanmıyordu. Kamera yükleme yazılımından sonra kapatabildim.

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
mi

Kurulumu yaptım. Kamerada sorunsuz çalışıyor. winziptan ilk çıkarmada images klasörü çıkmıyor. Çıkan dosyanın üzantısını zip yapıp tekrar çıkarmak gerekiyor. Yardımlarınız için çok teşekkürler. Google kameranın keyfini çıkarıp güncellemeri takip edeceğim. :)

Birde OEM kilit açık kalıyor. Geliştirici seçeneklerinden kapanmıyordu. Kamera yükleme yazılımından sonra kapatabildim.
İşletim sisteminiz nedir bu arada?

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Ben de bugün deneyeceğim umarım telefonu patlatmam :D

rKenshin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
Kurması gerçekten çok kolay, herhangi bir sorun da yaşama şansınız çok düşük.

SelimAtar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
7
Aylardır deniyorum hiç başarılı olamamıştım dediklerinin aynısını uyguladım ve sonunda başardım, Allah senden razı olsun. Gerçekten inanılmaz bir performans artışı oldu kamera konusunda. Çok teşekkür ediyorum Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek bir sorunum kaldı; O da ön kamerada fotoğraf ters dönüyor. Ayna modunu nasıl etkinleştirebilirim?

Son düzenleme:

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Aylardır deniyorum hiç başarılı olamamıştım dediklerinin aynısını uyguladım ve sonunda başardım, Allah senden razı olsun. Gerçekten inanılmaz bir performans artışı oldu kamera konusunda. Çok teşekkür ediyorum Yes~~
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tek bir sorunum kaldı; O da ön kamerada fotoğraf ters dönüyor. Ayna modunu nasıl etkinleştirebilirim?
Ayna modu seçeneği eklenmedi henüz.

ruzgars

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Rüzgar
Cihazım
Lenovo A7000
Konular
2
g camde arka kamerada ve ön kamerada portre modu çıkmıyor bende normal kamerada ki gibi ?

Üst Alt