Soru Mi A1 Satın Alma

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
merhaba arkadaşlar

Mia1 satın almak istiyorum. Aslında cepporttan gittigidiyor üzerinde alacaktım ama banka kartından ödeme yapamadım bir türlü. Havale eft de yok. Alternatif olarak yukko da kvk garantili olarak 1299 a satıldığını gördüm sizce güvenilir mi ? Cepportun şatış şekli gibimidir tr uyumlu şarj aleti v.s. Kullanan oldu mu o siteyi ?

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Her yerde bulunabilir mi acaba?. Fiyatı baya iyimiş kvk garantili olmasına rağmen. Ben buradakilere bir sorayım.
Ankara da Ben çok zor buldum a101 den bir ilçeden gelecek. Renk siyah istiyordum ama gold bulabildim.umarım bulursun sende

Oyla:

yunus25

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
veli
Konular
27
Ankara da Ben çok zor buldum a101 den bir ilçeden gelecek. Renk siyah istiyordum ama gold bulabildim.umarım bulursun sende
Bende aksine siyah buldum ama gold istiyorum şansa bak . İstanbulda filan soruşturuyorum bakalım ne olacak

Oyla:

rcpdmrz

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Recep
Cihazım
Lg
Konular
10
Bende aksine siyah buldum ama gold istiyorum şansa bak . İstanbulda filan soruşturuyorum bakalım ne olacak
Dostum umarım bulursun. Goldlarda ghost screen oluşuyor diye okumuştum bir yerde umarim yaşamam böyle birsey

Oyla:

Yalcinkaya040

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yalçın
Cihazım
Xaomi mi mix
Konular
9
merhaba a101 den kvk garantili diye aldigim a1 cihazim ekran sararmasi yuzunden kvk garantiye yolladim 20 gun oldu ses seda yok aradim xiaomi yuksek seviye garanti birimimize gitti dediler ve evo garantiye telefon actim evet kvk dan gelmis cihaz kontrol sirasinda diye cvp geldi.kvk garantili diye alırken yanilmanizi istemem.. garip

Oyla:

Asaf04

Yârdan Uzak Aleme Daldık...
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Asaf
Cihazım
Redmi Note 6 Pr
Meslek
Öğrenci
Konular
36
merhaba a101 den kvk garantili diye aldigim a1 cihazim ekran sararmasi yuzunden kvk garantiye yolladim 20 gun oldu ses seda yok aradim xiaomi yuksek seviye garanti birimimize gitti dediler ve evo garantiye telefon actim evet kvk dan gelmis cihaz kontrol sirasinda diye cvp geldi.kvk garantili diye alırken yanilmanizi istemem.. garip

KVK eşittir Evo BT KVK için fazla para ödemeyin

Oyla:

bralakir

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
MUSTAFARÜŞTÜ
Cihazım
Mİ A1
Konular
13
cepport'dan Türkiye'ye geldiği an almıştım, adaptörsüz TR uyumlu orjinal şarj aleti ile geldi. asla pişman olmazsınız, parasını hak eden bir cihaz. KVK'nın çözemediği sorunumu, cepport kendi servisinde çözdü. yine de seçim sizindir, elbette her satıcı ürününün arkasında durmalı

Oyla:
Üst Alt