Yardım Mİ A1 ROM ATTIKTAN SONRA SİM KART OKUMUYOR

qorkemilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
mi a1
Konular
8
arkadaşlar mi a1 e miuı rom atmıştım android 9 gelmeden önce sıkıntısız kullanıyordum daha sonra stock roma dönmek istedim mi flashla yükledim ama açılmadı hep reset attı başka bi rom bulup indirdim busefer açıldı ama sim kart bölümü gelince reset attı tekrardan miuı rom yükledim açılıyor ama yine sim kart pin girince tanımıyor şifreyi kabul etmiyor bazen giriyor ozamnda aramalarda ses ne geliyor nede gidiyor lütfen yardım edin ne yapmam lzım

EmreSS

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
0
aynı sorun bendede oldu ben miui romu atmadan önce android pie vardı şuan android 8.1 e düşürüp tekrar miui romu atacağım (şuan pie yüklü sim kart çalışıyor isterseniz pie rom atın)

Oyla:

qorkemilhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
görkem
Cihazım
mi a1
Konular
8
ben stock rom yükledim ama telefon çılmıyor açılsada sim kart kısmı gelince reset atıyor şimdi miui 10 yükledim tekrr am sim kart çalışmıyor herşey güzel o yok 2 günden beri yapamdım hangi romu atacaksınız banada bilgi verseniz birlikte ypalım şu işi

Oyla:

Kavalyem

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah Barış
Cihazım
redmi 5plus
Meslek
bılgısayar donanım
Konular
29
orjınal romu yukleyıun arkadaslar bendede aynısı oldu orjınal romla cozdum yada modem.img dosyasını bulun fastboot yolu ıle kurun sorun duzelıyo

Oyla:
Üst Alt