Çözüldü mi a1 miui arayüzü

emre.oksz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
uzun süredir xioami modellerini araştırıyorum ve mi a1 modelini beğendim fakat miui arayüzü olmadığından dolayı bu telefonu almakta kararsız kaldım. herhangi bir şekilde miui arayüzünde kullanılan özellikleri de bu telefonda kullanma şansım var mı acaba

byAndroid

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Selim
Cihazım
Mi 5x
Konular
17
uzun süredir xioami modellerini araştırıyorum ve mi a1 modelini beğendim fakat miui arayüzü olmadığından dolayı bu telefonu almakta kararsız kaldım. herhangi bir şekilde miui arayüzünde kullanılan özellikleri de bu telefonda kullanma şansım var mı acaba
5x alın hocam

Setry

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berat
Cihazım
Mi 6
Konular
59
Redmi 5 plus a da bakabilirsiniz

Xiaomi

emre.oksz

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
mi 9 se
Konular
3
bugün teknosaya gittim ve redmi 5 plus modelini gördüm daha çok hoşuma gitti onu almaya karar verdim

KmKAZIM00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kazım
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
bende kararsız kaldım normalde xiaomi mi a1 alıcam ancak kullanıcı yorumlarında çoğu kişi android one arayüznden şikayetçi hatta buyuzden redmi 5 plus alıcaktım ancak onunda ülkemizde kvk garantili 4/64gb olmadığı için vazgeçtim bu android one arayüzünü beğenmezsek değiştirme şansızmız varmıdır acaba?

Son düzenleme:

sessizkurgu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ekrem
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
11
İnsanlar niye saf Android'den şikayetçi onu anlamadım.Daha önce LG,Samsung ve Huawei yi çeşitli kişiselleştirmeler yaparak kullandim.Saf Android'e geçmek beni hiç üzmedi, canimi sıkmadi tam tersine verimlilik ve hız olarak karşılığını alıyorsunuz.Bu zamana kadar A1 kadar stabil bir telefon kullanmadım.Bi iki ufak sorun vardi onalarida çözdük.İnşallah böyle de gider.

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
BENDE KARARSIZ KALDIM XİAOMİ Mİ A1 ALICAM NORMALDE AMA KULLANICI YORUMLARINI OKUDUĞUMDA HERKES ANDROİD ONE ARAYÜZÜNDEN ŞİKAYETÇİ SİZE BİR SORUM OLUCAK CEVAPLARSANIZ SEVİNİRİM ALICAĞIM XİAOMİ A1 CİHAZININ ARAYÜZÜNÜ EĞER BEĞENMEZSEM FARKLI BİR ARAYÜZ KURAMAZMIYIM EN ÇOKTA MIUMI ARAYÜZÜNÜ MERAK ETTİM SIRF BU YÜZDEN REDMİ 5 PLUS ALMAYI DÜŞÜNDÜM ANCAK 3GB RAM 32GB ROM MODELİ KVK GARANTİLİ 4/64GB MODELİ GLOBAL GARANTİLİ AÇIKÇASI BEN DE PEK GÜVENMİYORUM İTHALATÇI GRANTİ GLOBAL GARANTİ VS. HERNEYSE EĞER ANDOİD ONE ARAYÜZÜNÜ BEĞENMEZSEK DEĞİŞTİRME ŞANSIMIZ YOKMU?
Forumda büyük harflerle yazı yazmak yasaktır lütfen mesajınızı tekrar düzenleyin aksi taktirde mesajınız silinecektir.

KmKAZIM00

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
kazım
Cihazım
xiaomi mi a1
Konular
0
İnsanlar niye saf Android'den şikayetçi onu anlamadım.Daha önce LG,Samsung ve Huawei yi çeşitli kişiselleştirmeler yaparak kullandim.Saf Android'e geçmek beni hiç üzmedi, canimi sıkmadi tam tersine verimlilik ve hız olarak karşılığını alıyorsunuz.Bu zamana kadar A1 kadar stabil bir telefon kullanmadım.Bi iki ufak sorun vardi onalarida çözdük.İnşallah böyle de gider.

çok teşekkür ederim bana çok problem yapacmayacağını düşünüyorum ancak kullanıcı yorumlarındaki şikayet beni şüphelendirmişti ama yanıtınızdan dolayı teşekkür ederim. angel~~

kanuni

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
Mi A1
Konular
3
çok teşekkür ederim bana çok problem yapacmayacağını düşünüyorum ancak kullanıcı yorumlarındaki şikayet beni şüphelendirmişti ama yanıtınızdan dolayı teşekkür ederim. angel~~
Saf Android den ya da hiç şüphen olmasın mia1 almaktan çekinme telefonu kişiselleştirme bileceğin birçok program mevcut Nova Launcher tamamen işini görür ben ücretli sürümü nü aldım gayet stabil ve hızlı Ayrıca ücretli ikonlar zaman zaman ücretsiz hale geliyor O ikon gruplarından da aldın mı mis gibi bir arayüz sana
Hem de saf Android en hızlı şekilde Güncellemeleri alıyor En iyi virüsten korunma seçeneklerinden biridir bu
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Üst Alt