Rom Mi A1 MIUI 12 Android 10 Xiaomi EU Port Rom (Rom yenilmiştir)

Rom nasıl

• İyi

• Ortalama

• Kötü

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

ialpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi band
Konular
0
Miui 12 yüklendikten sonra google play store yüklenmiyor. Uygulama işe yaramıyor maalesef. Başka bir yöntemle yukleyebilir miyim

Alipro3217

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
?
Konular
8
Son düzenleme:

Erdinç A

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Erdinç Avcı
Cihazım
Redmi note 7
Konular
4
Arkadaşlar merhaba telefonum da şu an lineageos 17.1 android 10 kullanıyorum miui 12 20.5.28 gsi rom var bu romu sürüm düşürmeden yükleyebilir miyim birde anti rollback kontrolü yaptigimda anti kısmında hiç bir şey yazmıyor bu aktif olmadığını mi gösteriyor teşekkürler

Alipro3217

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Redmi Note 8
Meslek
?
Konular
8
Arkadaşlar merhaba telefonum da şu an lineageos 17.1 android 10 kullanıyorum miui 12 20.5.28 gsi rom var bu romu sürüm düşürmeden yükleyebilir miyim birde anti rollback kontrolü yaptigimda anti kısmında hiç bir şey yazmıyor bu aktif olmadığını mi gösteriyor teşekkürler
Sürüm düşürmeden MIUI 12 20.5.28 romu yükleyebilirsiniz

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
Arkadaşlar cihazı pilsiz çalıştırmak telefona zarar verir mi? yani pil olmadan bilgisayara bağladım telefonu mesela bu bir sıkıntı teşkil eder mi?

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

testpoint noktalarını cımbız ile kısa devre yaparak mi flashın görmesini sağlayacaksınız
dediğinizi yaptım bilgisayar gördü fakat sürekli olarak bu aşamada takılıyor nasıl geçebilirim bu aşamayı ? (stock rom atmayı deniyorum konudaki rom'u değil ama onu da atsam aynı sorunla karşılacağımı düşünüyorum)

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4

dediğinizi yaptım bilgisayar gördü fakat sürekli olarak bu aşamada takılıyor nasıl geçebilirim bu aşamayı ? (stock rom atmayı deniyorum konudaki rom'u değil ama onu da atsam aynı sorunla karşılacağımı düşünüyorum)

dediğim gibi oldu bu konudaki dosyayı da deniyeyim dedim orda da takıldı.

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426

Öncelikle rom dosyasını c ana dizinize aktarın. C:\users\fırat\downloads... dizininde bulunuyor. Dizin Türkçe karakter içerdiği için rom dosyasını görmeyecektir.

İkinci olarak da 64 bit mi flash kullanın. Cihazınızı EDL moda almışsınız diğer Mi Flash sürümleriyle işlem yapamazsınız.

firatus33

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fırat
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
4
Öncelikle rom dosyasını c ana dizinize aktarın. C:\users\fırat\downloads... dizininde bulunuyor. Dizin Türkçe karakter içerdiği için rom dosyasını görmeyecektir.

İkinci olarak da 64 bit mi flash kullanın. Cihazınızı EDL moda almışsınız diğer Mi Flash sürümleriyle işlem yapamazsınız.
Sorunumu çözdüm fakat dediğiniz yoldan değil sorsanız nasıl yaptığımı ben de bilmiyorum ama yine de teşekkürler

Üst Alt