Çözüldü Mi A1 Hoparlör Sorunu 9.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Habib
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Bende hiç sıkıntı yok. Rootlu güncellemeleri TWRP ile kuruyorum.
Reis sen beni anlamadın herhalde stok yazılım kullanıyorum son gelen 9.0 güncellemesi ile telefonu şarja taktığımda hoparlörden ses gelmiyor sarjdan çıkardığımdada belli bir süre gelmiyor 20 dk sesin gelmesini bekliyorum

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Reis sen beni anlamadın herhalde stok yazılım kullanıyorum son gelen 9.0 güncellemesi ile telefonu şarja taktığımda hoparlörden ses gelmiyor sarjdan çıkardığımdada belli bir süre gelmiyor 20 dk sesin gelmesini bekliyorum
Bir kaç kişi deyince sorun herkes de değil amacıyla yazmıştım

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
Zaten stok yazılım kullanıyorum sorunun güncelleme ile olduğunu düşünüyorum hiç telefonu düşürmedim suyada girmedi 9.0 telefonu mahvetti garantiye göndersem 20 gün bekleyemem öğrenciyim telefona çok ihtiyacım var
SmashTR hocam gerekli öneriyi yapmış zaten. Sorunun yazılımsal olup olmadığını öğrenmek gerekir. Siz Android sürümünden kaynaklı olduğunu düşünüyorsanız farklı sürümler veya farklı romlar deneyin; düzelirse sorun Android 9 kaynaklıdır. Ama farklı romlarda sorun devam ederse de donanımsal bir problem olduğu anlaşılır ve bunun çözümü için telefonu yetkili servise göndermek gerekir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt