Çözüldü Mi A1 Hoparlör Sorunu 9.0

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

scrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Habib
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Merhaba arkadaşlar bu telefonu 1 yıldır kullanmaktayım 9.0 güncellik ten sonra hoparlörde sorunlar oluşmaya başladı örneğin YouTube de bir video izliyorum bi anda ses gidiyor telefonu açıp kapatmak zorunda kalıyorum ses kalitesi berbat oldu hoparlörden yüksek düzeyde cızırtı sesi geliyor sizce bu sorun yazılımsal mıdır ? yoksa donanımsal mıdır ? bu sorunu sizde yaşıyor musunuz ?

txuanze

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi a2 lite
Konular
2
arkadaşımda mia1 var son zamanlarda telefon kendi kendine kapanıyor bide hoparlörden rahatsiz edici derecede cızırtı ses geliyor her yolu denedik ama olmadi

scrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Habib
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Aynı yöntemleri deneyebilirsiniz
Reis sorum olacak telefona şarja takıp oynadığımda hoparlörden ses gelmiyor sarjdan çıkardığımda da belli bir süre gelmiyor arada ses gidip geliyor bıktım artık servise versem 20 gün bekleyemem öğrenciyim telefona ihtiyacım var ne yapmamı önerirsiniz ? bant yöntemini denedim düzelmedi

ialpin

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
mi band
Konular
0
Reis sorum olacak telefona şarja takıp oynadığımda hoparlörden ses gelmiyor sarjdan çıkardığımda da belli bir süre gelmiyor arada ses gidip geliyor bıktım artık servise versem 20 gün bekleyemem öğrenciyim telefona ihtiyacım var ne yapmamı önerirsiniz ? bant yöntemini denedim düzelmedi

Custom rom deneyin, pixel experience önerimdir. Düzelmezse stok yazılımı yükleyip garantiye gönderirsiniz.

scrath

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Habib
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
2
Custom rom deneyin, pixel experience önerimdir. Düzelmezse stok yazılımı yükleyip garantiye gönderirsiniz.
Zaten stok yazılım kullanıyorum sorunun güncelleme ile olduğunu düşünüyorum hiç telefonu düşürmedim suyada girmedi 9.0 telefonu mahvetti garantiye göndersem 20 gün bekleyemem öğrenciyim telefona çok ihtiyacım var

Son düzenleme:

SmashTR

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
-
Cihazım
----
Konular
68
Bende hiç sıkıntı yok. Rootlu güncellemeleri TWRP ile kuruyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt