Yardım Mi A1 gece video çekim donukluk?

dagliokkes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş Dağlı
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
24
Arkadaşlar Bir haftalık mi a1 kullanıcısıyım. Özellikle gece video çekimlerinde bir donukluk söz konusu. Sizde de böyle bir problem var mı? gelecek güncellemeler ile bu sorun ortadab kalkar mı?

Örnek video

Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Buna kare atlama diyorlar. Eis olan kamera ile düşük ışıkta video çekerken bu sorunlar yaşanabiliyor. Çünkü tam dengeleme yapamıyor bu da fps yi düşürüyor. Ois olsa bu olmazdı. Ancak ois olsaydı o telefon zaten 1600 tl olurdu. Eğer telefonu sabit tutarım derseniz video dengeleyici yi kapatı öyle çekebilirsiniz. O zaman bunu yapmaz ama tripod lazım. Gündüz video veya her türlü fotoğraf modunda ise bu sorunları yaşamazsınız. Sadece gece video çekimi biraz gıcırtılı. Ama bu hali ile yine her türlü emsali markadan gene iyi çeker.
[doublepost=1525729893,1525728811][/doublepost]Zaten o çektiğiniz karanlık ta çoğu orta seviye model görüntüyü zor alıyor.

Oyla:

dagliokkes

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ökkeş Dağlı
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Konular
24
Buna kare atlama diyorlar. Eis olan kamera ile düşük ışıkta video çekerken bu sorunlar yaşanabiliyor. Çünkü tam dengeleme yapamıyor bu da fps yi düşürüyor. Ois olsa bu olmazdı. Ancak ois olsaydı o telefon zaten 1600 tl olurdu. Eğer telefonu sabit tutarım derseniz video dengeleyici yi kapatı öyle çekebilirsiniz. O zaman bunu yapmaz ama tripod lazım. Gündüz video veya her türlü fotoğraf modunda ise bu sorunları yaşamazsınız. Sadece gece video çekimi biraz gıcırtılı. Ama bu hali ile yine her türlü emsali markadan gene iyi çeker.
[doublepost=1525729893,1525728811][/doublepost]Zaten o çektiğiniz karanlık ta çoğu orta seviye model görüntüyü zor alıyor.
Mi Max 2 vardı daha önce bende. Daha akıcıydı gece videoları. Düzelir umarım yazılımla

Oyla:

ercmaster

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ercan
Cihazım
mi5s
Konular
17
Xiaomi de kamera üvey evlat gibi. O yüzden herkes gcam kuruyor.

Oyla:

Bgtsydn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sydn
Cihazım
Xiaomi mi a1
Konular
5
inan geçen kurayım dedim 5 sefer denedim olmadı. millet tek seferde çat diye kuruyor anlamadım bir türlü
Keşke 6. Defayı da deneseydin bende 5 defa deneyip ulan bu son kurulmazsa kurulmaz baslarım gcam'ine diyip 6.da kurabilmiştim ayrıca gcam yükleme aracını kullan kurulumdan sonra root'u kaldırıp bootloader kilidini tekrar kapattığı için gelen güncellemeleri alabiliyorsun.

Oyla:
Üst Alt