Soru Mi A1 Ekran değişimi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Merhaba arkadaşlar babama aldığım mi a1 dokunmatiği kırılmış servisi aradım nasıl olsa 250 - 300 TL dir diye sonuçta xiaomi ama 650 TL dediler iş başa düştü ya Antalya da bir teknik servise değiştirticem yada kendim değiştiricem konu hakkında bilgi amaçlı buraya konu açmak istedim sorun yaşayan arkadaşlara yol gösterebilmek için...

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
benimde ekran kırıldı dolar nedeni ile türkiyede ekran degişimi baya pahalı eger uygun ekranı bulursanız linkini paylaşın bende alayım.

Oyla:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
benimde ekran kırıldı dolar nedeni ile türkiyede ekran degişimi baya pahalı eger uygun ekranı bulursanız linkini paylaşın bende alayım.

Sorduğum bir kaç yer 250 tl ye yapıyordu ben yeni cihaz aldım bu şekilde satarım belki :) şuan evde mi a1 mi 6 mi 8 oldu :)

Oyla:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Dokunmatik gittiğinde veya iç mürekkebi aktiginda geri değiştirmesi lazım yoksa her dokunmatik gittiğinde 250 TL vereceksek batariz

durduk yere dokunmatik gidip ekran akmaz o fiyata yapan ali den ekranı alıp takıyor işte bu fiyata kimsenin garanti olayına gireceğini sanmam yollayın delta 700 tl ye garantili dğeiştirsin.

Oyla:

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
durduk yere dokunmatik gidip ekran akmaz o fiyata yapan ali den ekranı alıp takıyor işte bu fiyata kimsenin garanti olayına gireceğini sanmam yollayın delta 700 tl ye garantili dğeiştirsin.
Peki Ali'den alıp takanlar orjinalmi takıyor yani telefonun orjinalinde ki gibi canlı oluyormu renkler yoksa puslumu oluyor

Oyla:

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Peki Ali'den alıp takanlar orjinalmi takıyor yani telefonun orjinalinde ki gibi canlı oluyormu renkler yoksa puslumu oluyor

abi sen nasıl bir psikopatsın ya :D forumları araştırdığımda zamanında xiaomi nin orjinal yedek parça satışının olmadığını görmüştüm a,b,c, kalite diye ayırıyorlar sanırım

Oyla:

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
abi sen nasıl bir psikopatsın ya :D forumları araştırdığımda zamanında xiaomi nin orjinal yedek parça satışının olmadığını görmüştüm a,b,c, kalite diye ayırıyorlar sanırım
Pisikopatmi görmek istiyorsun:D ekran deli etti beni ya kırılan yerler yavaş yavaş sararmaya başladı degistirmem gerek bu markanın parçalarını bulmak sıkıntı

Oyla:
Üst Alt