Mi A1 ekran değişimi

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
bugün servisi aradım 650 TL dediler direk kapattım telefonu kendimiz internetten 130 TL ye alıp değiştiricez başka çare bırakmadılar

Yuskrl

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusra krl
Cihazım
Mi a1
Konular
0
Evet arkadaşlar bu sabah elim bir kaza sonucu canım mi a1'imin ön camı kırıldı internetten biraz araştırdım ve 200 lira civarı lcd+dokunmatik+ön cam değişimi için ortalama fiyat daha önce başına gelen arkadaşlardan değişim için güvenilir bir yer fiyat bilgilerini ve performansta bir sorun oluyor mu paylaşırlarsa sevinirim ve sadece ön cam değişimi mümkün mü?
Ben de kırdım camimi ama yaptırdım. Ondan 4 gün sonra yeniden kırıldı neden yokken.400 TL ye degistirdim.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Delta servis te 350 TL fiyat veriyorlar benimde kırık değiştireceğim normal telefoncu da 350 istiyor en azından delta servis garanti veriyor ekrana

umutchatin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Umut
Cihazım
Mi9
Meslek
Bilişim
Konular
37
Delta servis te 350 TL fiyat veriyorlar benimde kırık değiştireceğim normal telefoncu da 350 istiyor en azından delta servis garanti veriyor ekrana

ben akıllıphone dan aldım 125 tl 50 tl de değiştirmesi için servise verdim.

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14

Karshacinevruzapartlari

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Bülent
Cihazım
Mİ A1
Konular
0
Evet sadece ön cam değişmiyor ekran komple değişiyor çıkma ekran dışında orjinal ekran bulmak imkansız gibi bir şey orjinal ekran yok a kalite diye tabir ettiğimiz ekranlar mevcut. :)
İyi günler lopus bey, benimde mi a1 ekranı kırıldı nasıl değiştirebilirim veya siz tamir ediyor musunuz.

barbar72

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ali Fırat
Cihazım
mi 9
Konular
0
Hocam arkadaş zaten orijinal ekranın 650 tl olduğunu söylemiş orijinal ekran kendi servisinde oluyor bildiğim kadarıyla bende en son burda yaptırdım zaten 650 tl olan ekranın 250 tl olması belli ediyor yalan bir konu olduğunu

burda :

Üst Alt