Diğer Mi 9t'den Oppo Reno 2z'ye geçilir mi?

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Tek derdiniz kamera ise GCam kurun, keyfinize bakın. :D Mi 9T'nin sensörü çok iyi zaten.
Kameradan bi sıkıntım yok hocam. Değişme nedenim maksat farklı arayüz olsun diye :) ama miui 12 gelecek diye değişmekte istemiyorum. :)

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Kameradan bi sıkıntım yok hocam. Değişme nedenim maksat farklı arayüz olsun diye :) ama miui 12 gelecek diye değişmekte istemiyorum. :)
Oppo'nun yazılımı çok iyidir. Hani kullanmadım uzun süre ama güzel görünüyordu ve uzun süre kullananlar optimizasyon olarak da daha çok beğeniyorlardı MIUI'a göre. Ama sizin de dediğiniz gibi MIUI 12 gelmeden cihazı değiştirmeyin. Zira MIUI 12 baya bir görsel değişiklikle geliyor, yeni özellikler geliyor. :)

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Oppo'nun yazılımı çok iyidir. Hani kullanmadım uzun süre ama güzel görünüyordu ve uzun süre kullananlar optimizasyon olarak da daha çok beğeniyorlardı MIUI'a göre. Ama sizin de dediğiniz gibi MIUI 12 gelmeden cihazı değiştirmeyin. Zira MIUI 12 baya bir görsel değişiklikle geliyor, yeni özellikler geliyor. :)
Aynen öyle hocamm :)

djfarukk

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi K40
Meslek
Teknisyen
Konular
11
Miui 12 global sürümden pek bi beklentiniz olmasın. Custom stabil miui 12 kurup keyfini çıkarın derim :)

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Merhaba değerli forum hocalarım, mi 9t'den oppo reno 2z'ye geçilir mi? İşlemcisi mtk p 90 düşük ama SD 730'u aratır mı? Sadece Pubg mobile ve Call of duty oynuyorum. Yorumlarınız için teşekkür ederim şimdiden. ( konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim şimdiden)
Hocam zaten bir telefonun işlemcisini zorlayacak ilk 3 oyundan ikisini oynuyorsunuz p90 pek iyi bir işlemci değil diye biliyorum.

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

fatihx61

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
FatihKara
Cihazım
Mi 9
Meslek
Güvenlik
Konular
37
Hocam zaten bir telefonun işlemcisini zorlayacak ilk 3 oyundan ikisini oynuyorsunuz p90 pek iyi bir işlemci değil diye biliyorum.

Mi 9 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hocam p90 düşük işlemci ama Gpu ve Cpu frekansı mi 9tye göre yüksek sanırım, bir de grafik olarak powerVR kullanılmış. Acaba bi artısı olmaz mı diye araştırıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Miui 12 global sürümden pek bi beklentiniz olmasın. Custom stabil miui 12 kurup keyfini çıkarın derim :)
Hocam cihaz garantili olduğu içim custom olaylarına girmiyorum şu an :)

Barisprlk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
Mi9 Lite
Konular
14
Hocam p90 düşük işlemci ama Gpu ve Cpu frekansı mi 9tye göre yüksek sanırım, bir de grafik olarak powerVR kullanılmış. Acaba bi artısı olmaz mı diye araştırıyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam cihaz garantili olduğu içim custom olaylarına girmiyorum şu an :)
Aslında burada herkes fikrini belirtebilir ama işin sonu sizde bitiyor hocam. Gönlünüz hangisini isterse onu alın.

Üst Alt